Witajcie, jeśli macie jakieś wiadomości o naturalnych bądź alternatywnych metodach leczenia lub prewencji chorób nowotworowych, proszę o informację.

 

 

Apel o naturalne metody terapii

 

 

 

 - proszę dodawać cenne materiały do norki i dać znać bym uzupełnił listę poniżej, dziękuję -


 

-------♥ Uwaga ♥-------

Każdy ma obowiązek ratowania życia czy zdrowia,
nawet gdyby wiązało się to z pozyskaniem i wykorzystaniem danych.
 

Pobierając pliki z mojego chomika, akceptujesz poniższy regulamin:

U W A G A! Zgodnie z polskim prawem ściągnięte pliki posiadające prawa autorskie można przechowywać na dysku przez 24h. Administrator tego chomika nie odpowiada za znajdujące się tu pliki. Jeśli chcesz pobrać pliki musisz po 24h (od momentu pobrania ich na dysk) skasować je ze swojego komputera! Pliki są tu umieszczone w celach ratowania życia i edukacyjnych. Pliki umieszczane na chomiku są własnością nie jednej osoby, których poprzez udostępnianie loginu i hasła tożsamość właściciela plików ciężko stwierdzić.

Regulamin:

1) Pliki można pobierać jeśli posiada się ich oryginalną wersję, a ściągnięty plik będzie służył jako kopia zapasowa w razie uszkodzenia oryginalnej...

2) Możesz pobierać pliki w celach ratowania życia i edukacyjnych jeśli nie posiadasz ich oryginalnej wersji pod warunkiem, że po 24 godzinach zostaną one usunięte z Twojego dysku.

3) Nie ponoszę żadnej odpowiedzialności za udostępnione pliki i za ich niepożądane działanie.

 

Uwaga !!! Wszystkie pliki na stronie mojego "chomika" zostały zamieszczone jedynie w celach ratowania życia i edukacyjnych . Pliki chronione prawem autorskim, można pobierać jedynie w celu posiadania kopii zapasowej legalnie nabytych produktów. Od momentu ściągnięcia na dysk, pliki należy usunąć w ciągu 24 godzin. Wykorzystywanie i rozpowszechnianie ich w celach komercyjnych nie jest zgodne z prawem . Autor chomika nie ponosi żadnej odpowiedzialności za niezgodne z prawem wykorzystywanie zasobów znajdujących się na tej stronie

Jeżeli jesteś związany w jakikolwiek sposób z jakąś organizacją rządowa do walki z piractwem komputerowym lub jakąkolwiek inną grupą spełniającą tę funkcję lub jeśli jesteś pracownikiem tych grup nie możesz ściągać żadnych plików z tej strony. Jeśli pobierzesz jakiś plik złamiesz międzynarodowe prawo do prywatności (Internet Privacy Act podpisany w 1995) co będzie znaczyło, że nie możesz rościć praw do ukarania firm (serwerów), na których przetrzymywane są pliki. Nie możesz także sądownie oskarżać żadnej osoby związanej z tą stroną, włączając w to rodzinę, przyjaciół autorów strony oraz wszystkich, którzy tę stronę internetową odwiedzają. Wszystkie pliki MP3, OGG, aplikacje oraz pliki filmowe, zdjęcia znajdujące się na tej stronie, prezentowane są wyłącznie w celach promocyjnych. Są to jedynie próbki , które mają Was zachęcić do zakupienia całego albumu, gry lub filmu. Od momentu ściągnięcia na dysk, pliki należy usunąć w przeciągu 24 godzin. Wykorzystywanie ich w celach komercyjnych jest niezgodne z polskim prawem. Autor serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za niezgodne z prawem wykorzystywanie zasobów znajdujących się na stronie. Wszystkie pliki ściągacie na własną odpowiedzialność!!!


USTAWA z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych Art. 23. 1. Bez zezwolenia twórcy wolno nieodpłatnie korzystać z już rozpowszechnionego utworu w zakresie własnego użytku osobistego. Art. 231. Nie wymaga zezwolenia twórcy przejściowe lub incydentalne zwielokrotnianie utworów, niemające samodzielnego znaczenia gospodarczego Art. 34. Można korzystać z utworów w granicach dozwolonego użytku pod warunkiem wymienienia imienia i nazwiska twórcy oraz źródła. Podanie twórcy i źródła powinno uwzględniać istniejące możliwości. Twórcy nie przysługuje prawo do wynagrodzenia.

Audio, wideo, dokumenty,  aplikacje i inna zawartość multimedialna na moim chomiku jest czasami zawarta w archiwach np .RAR - NA PLIKI ZAWARTE W ARCHIWACH NP. ".RAR" TEŻ OBOWIĄZUJE REGULAMIN!!!

 

Ogólny protokół prewencyjny wg. dr. Sircus http://drsircus.com

każdy jeden punkt to masa informacji ale w telegraficznym zapisie wygląda tak lista wg. ważności:
 
1. Magnesium Chloride (baths, massage, oral, IVs, nebulized)
2. Bicarbonate/ Carbon Dioxide Medicine (both sodium and potassium bicarbonates)
3. Iodine (with possible inclusion of natural thyroid hormone)
4. Selenium, Vitamin E & K
5. Vitamin C, (Extremely high ORAC anti-oxidant therapy)
6. Glutathione system support, Glutathione (nebulized, sublingual, suppositories), 
7. Cannabidiol (CBD) (legalized medical marijuana without THC)
8. Organic sulfur, rALA, sodium thiosulfate, garlic
9. Enzyme Therapy, L-arginine, hydrogen peroxide, natural chelation
10. Superfoods, spirulina, Vitamin A & B, juice fasting, Aloe, Budwig/Gerson methods
11. Sun exposure, vitamin D, color therapy, Micro Current Therapy
12. Probiotics, intestinal health, coffee enemas, herbs, colonics, clay, zeolite
13. Tears of the Melting Heart (issues of vulnerability, emotional and inner conflict)
14. Water - Medicinal quality (plus the use of seawater)
15. Exercise, rebounding, yoga, far-infrared sauna, social support, touch, sex
16. Whole salt, spices, herbs, capsaicin, ginger, oregano and olive concentrates, Samento, etc.
17. Energy medicine, homeopathy, grounding & shielding technology, acupuncture, EFT, chiropractic, abdominal and regular shiatsu (acupressure), etc.
18. Ayahuasca, counciling and therapy, herbal medicine, green tea, Cesium Chloride, mistletoe, zinc oxide (Cansema black salve), colloidal silver, etc.

 

 

!Lewatywa Enema Klizma Klizmatron Wlewy Płukanie Oczyszczania jelita grubego

-niewymyślny sprzęt

 

 

-----------------------------------------------

 

Witamina K2 MK7 MK4 Wapno(calcium) Natto

Vitamin_K2_and_the_Calcium_Paradox-Kate_Rheaume-Bleue.pdf


 

-----------------------------------------------

 

Dieta dr Budwig

 

 

 

Len Złocisty - najlepszy świeżo mielony
-----------------------------------------------

Czosnek - Cebula

 

 

 

"...kupić jakąś ilość cebuli i rozmieścić ją w miskach po domu. Jeżeli pracujecie w biurze, umieśćcie jedną albo dwie cebule pod biurkiem albo nawet na nim..."
-----------------------------------------------

 

 

 

Oczyszczanie z metali ciężkich, Detoks, Detox, Chelatacja, EDTA, Kolendra, soda oczyszczona

Wiązanie i usuwanie takich metali jak Transuranowce -> Pluton radioaktywny, Rtęć, ołów, kadm, itp.

Chernobyl - Czarnobyl, Three Mile Island, Fukushima

-----------------------------------------------

 

 

 Witam, ppiękny chomiczek!:) Przesłałem rozpiskę do terapii nowotworów od dr Różańskiego. Dyktował nam na zajęciach. Co jakiś czas trzeba robi przerwę i zmienia zioła na inne o podobnym działaniu (co 2-3 tygodnie). Inaczej organizm się przyzwyczaja i terapia traci moc. Po terapii albo w czasie przerw czyscimy się kurdybankiem (świeżym! Ważne żeby był ze słonecznego miejsca). Sit pięknie wiąże metale ciężkie i cofa powikłania np cukrzycy. Gotowac sit 20 min i trzymac potem jeszcze z pół godziny bez ognia pod przykryciem. Doktor mówił, że gdyby on miał raka to by się leczył perukowcem! Pozdrawiam

 

 

 

-----------------------------------------------

 

 

 

 

 

 

Olej z Wiesiołka

 

 

 

,,Drobna uwaga odnośnie kwasów omega 6. W zasadzie tak naprawdę problemem nie tyle jest ich nadmiar (który, swoją drogą, jest szkodliwy), co zablokowanie szlaku metabolicznego, którym nasz organizm syntetyzuje kwas omega 6 gamma linolenowy ze zwykłego kwasu omega 6 linolenowego. Jedną z przyczyn tego stanu rzeczy jest nadmiar tłuszczu w pożywieniu - w zasadzie wszystkie tłuszcze nasycone (głównie odzwierzęce) blokują ten szlak metaboliczny. Inne przyczyny to m.in. niedostateczna ilość witaminy C, cynku czy magnezu w diecie, starzenie się, przewlekłe infekcje. Można tego wszystkiego uniknąć przyjmując kwas omega 6 w formie, która nie wymaga przemian metabolicznych - czystego kwasu gamma linolenowego, czyli GLA. Często przynosi to dramatyczną poprawę stanu zdrowia - w jednym badaniu pacjenci z terminalną postacią raka prostaty po rozpoczęciu suplementacji gigadawkami GLA przedłużyli sobie życie 3 krotnie, zaś silna poprawa stanu zdrowia występuje w zasadzie we wszystkich przewlekłych infekcjach. GLA przyjmowany w normalnych dawkach nie blokuje metabolizmu omega 3. Można go kupić w każdej aptece - nazywa się on "olej z wiesiołka tłoczony na zimno".''

-----------------------------------------------

Jak kwasy tłuszczowe Omega 3 wpływają na nasze zdrowie

1

"... dzienna dawka oleju tłoczonego na zimno to 1 łyżeczka do herbaty nie więcej dla osoby zdrowej, przedawkowanie oleju grozi zaburzeniem krążenia ..." -> http://pritikin.adobeconnect.com/p47309803/?launcher=false&fcsContent=true&pbMode=normal

jak ktoś umie zgrać ten cenny wywiad to po proszę
2

http://www.eioba.pl/a/1oai/jak-kwasy-tuszczowe-omega-3-wpywaj-na-nasze-zdrowie

-----------------------------------------------

Złoty Wąs

 

 

 

Lekarstwo na raka z parapetu
-----------------------------------------------

 

 

 

 

 

 

JOD

 

 

 

Nexus, Rak piersi
-----------------------------------------------

XVII Finał WOŚP

 

 

 

odbył się 11 stycznia 2009 roku i poświęcony był wczesnej diagnostyce dzieci z chorobami nowotworowymi. W ramach tego finału zebraliśmy 40 458 625,09 PLN.

 

 

 

http://www.wosp.org.pl/final/ofinale
-----------------------------------------------
E. Zielińska 
"RAK,naturalne metody terapii"

---------------
--------------------------------
Praca naukowa
Larry Dossey

SIŁA MODLITWY A PRAKTYKA MEDYCZNA
„SŁOWA KTÓRE UZDRAWIAJĄ”
(oryginalny tytuł „Healing words. The power of prayer and the practice of medicine”)
ISBN 83-86821-89-2 wydawnictwo Jacek Santorski & CO

 

 

 

http://www.dosseydossey.com/larry/default.html

Modlitwa - ho 'oponopono, Joe Vitale & dr Ihaleakala Hew Len

http://www.youtube.com/results?search_query=Ihaleakala

--------------------------------------------------------------
"ElectronicBiology and Cancer" Dan Winther
http://www.goldenmean.info/cancer/

--------------------------------------------------------------
O tym jak chronic się przed szkodliwym promieniowaniem I jak protestować na:

http://www.iddd.de
http://www.iddd.de/umtsno/onip/onip2.htm

--------------------------------------------------------------
Dr. Brian Richards, Frank Hourigan
Nietoksyczne metody leczenia nowotworów
(“The EvenBetterGood News about Cancer”, b. r. w.)
ISBN 1-874-069-30-1
--------------------------------------------------------------
ŚwiatNauki wydanie specjalne nr 10 wrzesień październik 2009
"Nadzieje Onkologi"
--------------------------------------------------------------
RakStop
http://www.rakstop.engo.pl/
http://www.rakstop.com/
--------------------------------------------------------------
wykład dr Ratha o kartelach farmaceutycznych:
http://www.niewyjasnione.pl/dr._Rath_-_Kartel_chemiczno-farmaceutyczno-naftowy-t11521.html
--------------------------------------------------------------
ihealthtube.com

 

 

 

szuka cancer
--------------------------------------------------------------
Kapusta kiszona

--------------------------------------------------------------
„Krebiozen” Stefan Durovic

 

 

 

--------------------------------------------------------------
terapia Rees-Evansa

 

 

 

--------------------------------------------------------------
terapia hypertermią

 

 

 

--------------------------------------------------------------
picie soku z trawy pszenicy

 

 

 

-------------------------------------------------------------
Leczenie enzymami trzustkowymi plus Wobe-Mugos

 

 

 

-------------------------------------------------------------
Wyciąg z drożdży

 

 

 

--------------------------------------------------------------
Zapper Clark:
http://www.igya.pl/ciekawostki_parazytologiczne/w_obronie_huldy_clark.html

Częstotliwości na poszczególne patogeny:
http://www.huldaclarkzappers.com/frequency1.html
Jej jedna z wielu książek “Kuracja życia” została przetłumaczona również na j.polski:
http://www.igya.pl/sklep/ksiazki_wszystkie/pasozyty_rozne_glosy_w_sprawie/kuracja_zycia_metoda_dr_clark_hulda_r._clark.html
--------------------------------------------------------------
"Vibronika”
prywatna strona z ebookiem
--------------------------------------------------------------
Generator Rifa:
http://www.igya.pl/troche_historii/raymond_rife_genialny_naukowiec.html
http://en.wikipedia.org/wiki/Royal_Rife
http://video.google.pl/videosearch?hl=pl&source=hp&q=Royal+Raymond+Rife&lr=&um=1&ie=UTF-8&ei=CiacSrOfFaHInAPyyMnPDg&sa=X&oi=video_result_group&ct=title&resnum=4#
http://www.rifevideos.com/

--------------------------------------------------------------
Generator Becka (Blutzapper):
http://video.google.com/videoplay?docid=3451198977216830251
http://cancertutor.com/Cancer02/BobBeck.html
tutaj na forum opisane jest też o blutzapperze: http://forum.igya.pl/viewtopic.php?f=18&t=67

--------------------------------------------------------------
Woda ozonowana:
http://www.naukowy.pl/artykul88.html
http://209.85.135.132/search?q=cache:dxiWd3byJMAJ:www.euromentor.org.pl/autoryzacja/subskrypcja_nr4.html+otto+warburg&cd=3&hl=pl&ct=clnk&gl=pl

http://pl.wikipedia.org/wiki/Otto_Heinrich_Warburg

 

 

 

--------------------------------------------------------------
Ph
Co potrafi zjonizowana woda How_To_Melt_Body_Fat_~_Drink_Kangen_Water.avi
do pomiaru kwasowości Ph (ang.power hydrogen)
...
--------------------------------------------------------------
Surowa_dieta_Paula_Nisona__przepis_na_zdrowie
„...LENISTWO I ZAPARCIA ...” poważny, puczajacy i zabawny filmy podczas którego można się posmiać
Surowa_dieta_Paula_Nisona__przepis_na_zdrowie_1z9.flv
www.arnoldsway.com

-------------------T-------------------------------------------
WWW.TRANSFERCEUTICAL.COM
NATURAL_KILLER_CELL_ACTIVITY_-_437__rise._Unprecedented_in_the_known_medical_literature.wmv
--------------------------------------------------------------
Książki artykuły i strony:
Youtube.com The_Science_and_Politics_of_Cancer__2005
David Wolfe „Raw Chocolate”
Moniki Godlewskiej "Jak pokonałam raka".
Bogdan Trawkowski
http://trawkowski.com
Nieznany świat 2008 03 "Dlaczego nie należy bać się nowotworu ?"
"Poprzez chorobę do samopoznania"
Nieznany świat 2008 11 "Rak to nie choroba, lecz symptom" www.metamedizin.info

 

 

 


--------------------------------------------------------------

 

 

 

Apel Adama Białeckiego

 

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=fXfCPRi0I1E&eurl=http%3A%2F%2Fwww.hm7.pl%2Ffilmy%2Frwa-kulszowa%2F&feature=player_embedded#t=85
--------------------------------------------------------------

 

 

 

Strony i fora o NaDCA i innych terapiach:
http://glejak.pl/forum/
http://www.apoptoza.pl
http://puredca.com
http://www.cancer.vc
http://www.thedcasite.com
http://forums.cancer.vc
--------------------------------------------------------------

 

 

 

AlternativeCancer Research
http://cancertutor.com
http://www.new-cancer-treatments.org
--------------------------------------------------------------

 

 

 

FLAVON
http://www.google.com/search?q=%2B%22flavon%22+%2Bnowotwory
--------------------------------------------------------------

 

 

 

Kwas elagowy
http://www.google.com/search?hl=pl&q=%2B"Kwas+elagowy"+%2Bnowotwory
http://www.google.com/search?q=%2B%22Ellagic+acid%22+%2Bcancer


Kwas elagowy, naturalny, zawarty w np. naszych malinach lub jeżynach. 1/2 paczki zamrożonych malin (1/2 * 375 g) dzienie, przez kilka miesięcy czyści organizm z komórek raka. Połączona z terapią metaboliczną opartą na wit. B17, diecie Gersona + Budwig.

--------------------------------------------------------------

 

 

 

dr Henryk St. Różański Preparaty roślinne, grzybowe i zwierzęce o działaniuprzeciwnowotworowym (antitumoral)

 

 

 

http://www.rozanski.henryk.gower.pl/cancer2000.htm
--------------------------------------------------------------

 

 

 

Biała herbata

 

 

 

http://kopalniawiedzy.pl/szukaj.html?bia%C5%82a+herbata

 

 

 

Bardzo gorąca herbata może powodować nowotwór http://kopalniawiedzy.pl/herbata-czarna-temperatura-wysoka-ryzyko-nowotwor-przelyku-Reza-Malekzadeh-7144.html

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

GermanischeNeueMedizin

 

 

 

http://video.google.com/videoplay?docid=-1429269531158938050
http://www.neue-medizin.de/

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

Terapia Syropem klonowym

 

 

 

Wiejski lekarz leczy raka” http://apoptoza.pl/terapia-syropem-klonowym/

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

Soda Oczyszczona

 

 

 

Soda oczyszczona. ISBN: 978-83-60215-52-4 Naprawdę aż 500 pomysłów? Autor: VickiLansky
Wydawnictwo:K.E. Liber

 

 

 

Trudno o prostszy lek

 

 

 

http://kopalniawiedzy.pl/nerki-soda-oczyszczona-wodoroweglan-sodu-niewydolnosc-nerek-przewlekla-niewydolnosc-nerek-kwasica-metaboliczna-kwasica-8032.html

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

Chlorella

 

 

 

http://www.meridian.az.pl/index.php?dzial=nowotwory

Google  fraza1: Chlorella cancer
http://www.google.pl/search?q=%2BChlorella+%2Bcancer

 

 

 

UWAGA! Chlorella może i jest z rtęcią, bo produkowana jest w pobliżu wulanów na Pacyfiku. Wulkany wydzielają rtęć do oceanu, a chlorella ją lapie w dużych ilościach.

-------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

Witamina C

 

 

 

Google  fraza1: "Witamina C" +nowotwory

 

 

 

http://www.google.pl/search?&q=%22Witamina+C%22+%2Bnowotwory

 

 

 

Google  fraza1: "Vitamin C" +cancer

 

 

 

http://video.google.pl/videosearch?q=%22vitamin+C%22+%2Bcancer

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

Resweratrol ang.ResveratrolWINOGRONA

 

 

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Resveratrol

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

papryczkichilli (kapsaicyna)

 

 

 

http://apoptoza.pl/dieta-oparta-o-ekspresje-genow-glioblastoma-i-pozostale-nowotwory-papryczki-chilli-kapsaicyna-ekstrakt-z-winogron-resveratrol/

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

Miso
Google  fraza1: Misocancer
http://www.google.pl/search?q=Miso+cancer

 

 

 

http://www.miso.or.jp/en/index.html

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------
Likopen

Google  fraza1: Likopen nowotwory
http://www.google.pl/search?q=Likopen+nowotwory

 

 

 

Super skuteczny duet: brokuły i pomidory
http://kopalniawiedzy.pl/nowotwor-prostaty-przerost-brokuly-pomidory-likopen-finasteryd-karotenoidy-fitofluen-John-Erdman-Kirstie-Canene-Adams-1643.html

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------
Chińska sałatka na raka

 

 

 

http://www.eioba.pl/a88487/chinska_salatka_na_raka

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

Antynowotworowy post Rudolfa Breussa
http://www.eioba.pl/a106565/antynowotworowy_post_rudolfa_breussa

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

Terapia wodą utlenioną

 

 

 

"Woda utleniona na straży zdrowia"
Zastosowania H2O2 Iwan Nieumywakin  Wydawca: Hartigrama ISBN: 978-83-925236-1-1

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

OLEJ KONOPNY
http://www.oleofarm.com.pl/pl_olej_konopny.php CENA T0 OK 120zł/l
NA TERENIE CZECH JEST ON DOŻO TAŃSZY I BARDZIEJ POWSZECHNY CENA ok 30zł/l i z cert. ekologicznym
(wyinka to z faktu ze uprawa konopi na terenie Czech nie wymaga licencji)

Nasiona konopni można kupić w paszarni cena detaliczna to 5zl/kg

HEMP OIL CURESCANCER - Marijuana IS Medicine - Ron Paul Revolution!
http://www.youtube.com/watch?v=9YxaGWqsEWY

MarijuanaCure for Cancer!? Marijuana-Weed Info and Clips

 

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=yXcES_4N_18

Hemp Oil (Marijuana Oil) CuresCancer? - Part 1/14
http://www.youtube.com/watch?v=KcsHYl0QBkA

Jak zrobić olej konopny
How to Make YourOwnHemp Oil - Rick Simpson CallsRabbitHoleCentral
http://www.youtube.com/watch?v=KcsHYl0QBkA

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

Terapia chlorkiem magnezu MgCl2 lub MgCl2+6H2O - Chlorek Magnezu lub Chlorek Magnezu sześciowodny


Transdermal Magnesium Therapy - A New Modality for the Maintenance of Health  - Mark Sircus


Oliwa magnezowa (plik w folderze)


Ojciec Beno

http://vimeo.com/41968835

Dr Pokrywka

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=2x8yEfAM_Ic

 

http://www.proneo.com.pl/pl/2.html
"Chlorek magnezu jest pierwszym i najważniejszym środkiem w strategii walki z nowotworami."

dedykowany do tego typu zastosowań produkt
http://www.genuinezechstein.com/
http://www.ancient-minerals.com/magnesium-chloride.html
http://www.ancient-minerals.com/#magnesium_flakes

Allegro
szukaj w Laboratorium w  odczynnikach chemicznych !tylko Czysty Do Analiz (CzDA)
http://allegro.pl/27812_laboratorium.html

Google
fraza1:
terapia chlorkiem magnezu
http://www.google.pl/search?q=terapia+chlorkiem+magnezu
fraza2:
odczynniki chemiczne chlorek magnezu
http://www.google.pl/search?q=odczynniki+chemiczne+chlorek+magnezu

 

 

"Picie wody chlorowanej i spożywanie nadmiaru soli powoduje w tarczycy utratę jodu, który jest wypierany przez chlor. Grupę chlorowców, do których należy także jod, charakteryzuje prawo wypierania pierwiastków o większej masie atomowej przez pierwiastki o mniejszej masie atomowej - aktywność chlorowców jest odwrotnie proporcjonalna do ich masy atomowej, np. (na pierwszym miejscu masa atomowa, na drugim aktywność) fluor 19 i 100, chlor 35,5 i 50, brom 80 i 24, jod 127 i 14."

z książki: Apteka natury - Poradnik zdrowia - Jadwiga Górnicka

 

--------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

Witamina D
Google fraza1: nowotwory witamina D
http://www.google.pl/search?hl=pl&q=%2Bnowotwory+"witamina+D"
Google fraza1: cancer "vitamin D"
http://www.google.pl/search?hl=pl&q=%2Bcancer+"vitamina+D"
http://apoptoza.pl/witamina-d-oraz-izotretinoina-inhibituje-wzrost-gbm-50/
--------------------------------------------------------------------------------------------
George Cairns KORZEŃ MNISZKA LEKARSKIEGO LEKIEM NA RAKA
Google fraza1: George Cairns Mniszek
http://www.google.pl/search?q=George+Cairns+Mniszek
http://www.eioba.pl/a108330/krotko_o_mleczach
-------------------------------------------------------------------------------------------
Edward Griffin - "Świat Bez Raka
"

 

 

 


http://www.youtube.com/watch?v=zh1ZK-OasOw
http://www.youtube.com/watch?v=6C-FSqdR9-k
http://www.youtube.com/watch?v=54kIUd9_U4s
http://www.youtube.com/watch?v=_nulYOevL1
http://www.youtube.com/watch?v=WhIqGgLIxjQ
http://www.youtube.com/watch?v=XWGUmtN0i6Q

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------
Leczenie raka dwuwęglanem sodu - dr Simoncini

 

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=NR_z2HEpy44&NR
http://www.youtube.com/watch?v=owNDBoThKTA
http://www.youtube.com/watch?v=79r-oYtDMlI

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------
Leczenie raka - TERAPIA GERSONA
Od samego początku Gerson opracował swą terapię przeciwmigrenową i przeciwgruźliczą na podstawie prób na pacjentach. Teoria, jeśli w ogóle była, zajmowała tu niewiele miejsca.

 

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=tY-HsoJ0gr0&NR=1
--------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

Witamina-b17

 

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=RwLZpTx-Gzc

 

 

 

Janson Vale Skazany za pestki moreli, B17

 

 

 


http://www.eioba.pl/a93247/witamina_b17_amigdalina_amygdalina_laetrile_letril_to_lekarstwo_na_raka
--------------------------------------------------------------------------------------------
Jedzenie ma znaczenie:

 

 

 

-->Ten film wideo jest już niedostępny z powodu otrzymania roszczenia dotyczącego praw autorskich przez Food Matters.

--------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

Bankrut – Rak
XX wiek. Nauki dokonały gigantycznego skoku w kierunku postępu jak nigdy dotąd...
Rocznie badania nad rakiem pożerają wiele milionów z każdego budżetu a mimo to na raka umiera więcej ludzi niż 100 lat temu...
Badania nad rakiem znajdują się wciąz jakby to powiedzieć w epoce kamiennej, bez wielkich chęci na dogonienie ery nowożytnej. Ponieważ rak wymagał przyczyny, w głowach onkologów powstał wizerunek złośliwej komórki...

O niektórych wynikach badań nad nowotworami po prostu się nie mówi. Zobacz i oceń sam !
http://www.youtube.com/watch?v=Z_1a0AOtMhs&feature=channel
http://www.youtube.com/watch?v=3RRf8i0vPDE&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=qzINAVdSbps&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=WZ5qPwS7FPw&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=d1Kl3K22mC8&feature=related
http://www.youtube.com/watch?v=e79MPrmJ4kc&feature=related

--------------------------------------------------------------------------------------------
EM-X
FILM DO KUPIENIA
PRODUKT W SKLEPIKACH
http://www.google.pl/search?q=em-x&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:pl:official&client=firefox-a

--------------------------------------------------------------------------------------------

Metoda NIA(ang. NeutralInfectionAbsorption)
http://video.google.com/videoplay?docid=5079092686077030122

 

 

 

Niezwykle skuteczna metoda walki z wieloma chorobami wynikłymi z zatrucia organizmu, m.in. rakiem, astmą i reumatoidalnym zapaleniem stawów. NIA została opracowana kilkanaście lat temu i przez ten czas została wypróbowana na wielu pacjentach i chorobach z doskonałym skutkiem. Metoda jest prosta, tania i pozbawiona efektów ubocznych. Ciężkie choroby jak rak ustępują typowo po 6 miesiącach

 

 

 


--------------------------------------------------------------------------------------------

TERAPIA FAL MILIMETROWYCH -bardzo skuteczny produkt CEM-TECH w leczeniu dolegliwości fizycznych
patent(aparat) CEM-TECH zdobył najwyższe możliwe wyróżnienie w Rosji odpowiednik nagrody nobla w Europie.
http://www.cem-tech.ru
dystrybutor na terenie Polski:
http://www.gimarketing.eu/products/category/id/1
Opisy i instrukcje:
http://www.gimarketing.eu/download/
http://www.gimarketing.eu/

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------
Medycyna komórkowa

 

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=LDyX6Tj7QyY
http://www.youtube.com/watch?v=-encxwvLw_Y
http://www.youtube.com/watch?v=IfRKo2Sqbxk
http://www.youtube.com/watch?v=PZlj7FWXWB4

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------
Surowa dieta Paula Nisona przepis na zdrowie

 

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=jLN0JI_9jXk

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------
Przełom - Inspirujący Film o Diecie Witariańskiej

 

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=f2F4bxGUkhE

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------
Po Prostu Na Surowo - Cofanie Cukrzycy w 30 Dni

 

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=AhJlli6Z15U

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------
MMS MIRACLE MINERALSOLUTION - Cudowny roztwór mineralny XXI wieku w wielu przypadkach raka eliminuje chemioterapię i naświetlanie

 

 

 

Google fraza1: mms cudowny minerał
http://www.google.pl/search?hl=pl&q=mms+cudowny+minera%C5%82&btnG=Szukaj&lr=lang_pl

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------
Krzemionka
Google fraza1:  Krzemionka organiczna
http://www.google.pl/search?q=Krzemionka+organiczna
Google fraza2:  Krzem organiczny
http://www.google.pl/search?q=Krzemionka+organiczna

 

 

 

Ks. Prof. dr hab. Włodzimierz Sedlak
Google fraza1:  Włodzimierz Sedlak
http://www.google.pl/search?q=+Włodzimierz+Sedlak
Skrzyp polny
http://www.radio.szczecin.pl/public/rn_pub_aud/5541.mp3
Google fraza1:  Skrzyp polny
http://www.google.pl/search?q=Skrzyp+polny
Minerały Schindlera
Google fraza1:  MinerałySchindlera
http://www.google.pl/search?q=Mineraly+Schindlera
Glinkoterapia(zjonizowane minerały -enterosorbent)
Google fraza1:  Glinkoterapia
http://www.google.pl/search?q=Glinkoterapia
Pokrzywa
Google fraza1: +Pokrzywa +ziołolecznictwo +Fitoterapia

 

 

 

http://www.google.pl/search?q=+%2BPokrzywa+%2Bziololecznictwo+%2BFitoterapia
ANRY PREPARAT KRZEMOWY

Google fraza1: +ANRY PREPARAT KRZEMOWY
http://www.dlazdrowia.abc24.pl/default.asp?kat=21578&pro=244319
http://www.google.com/search?q=%22Wygra%C4%87+z+rakiem%22+doktora+Rybczy%C5%84skiego

Organiczna krzemionka POWER SI + płyn

 

 

 


--------------------------------------------------------------------------------------------
JOD
Suplementacja 
jodyną, jod wchłaniany jest poprzez skórę

 

 

 

Google fraza1: miracle of iodine
http://www.google.pl/search?q=miracle+of+iodine

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------
Produkty tachionizowane
Google fraza1: Produkty tachionizowane
http://www.google.pl/search?q=Produkty+tachionizowane

 

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

Proszę robić kopie filmów gdyż część już nie jest dostępna publicznie.

 

 

 


Goodbye, Internet? a potem ludobójstwo?
Proszę zobaczyć o pewności, że cenzura w Internecie zaistnieje.
Nagrywajmy więc ważne filmy czy inne wiadomości, archiwizujmy je i przekazujmy je innym.
Nie znamy ani dnia ani godziny, kiedy nie będziemy mogli wgrać to co nas interesuje do naszego komputera.
Kto czyta Biblię i myśli choć trochę, to wie, że czasy ostateczne muszą nadejść.
Proszę zobaczyć:
http://grypa666.wordpress.com/
a tym artykuł dr Piotra Beina:
Wiadomości 29.08.2009

Opublikował/a grypa666 w dniu 29 sierpień 2009
Wiadomości    29.08.2009, opracowal Piotr Bein
Goodbye, Internet?
Senator Jay Rockefeller, szef senackiego komitetu ds. finansów przeprowadził przez Senat USA prawo S. 666 dotyczące badań nad środkami przeciw broni biologicznej, chemicznej i radiologicznej, zaproponowane przez senatora Josepha Liebermana. Prawo S. 666 skierowało fundusze  rządowe do firm takich jak Baxter na wzmożenie badań w kierunku opracowania tych broni. Senator Rockefeller przepycha prawo, ktore nadałoby Białemu Domowi możliwość wyłączenia internetu w sytuacji wyjątkowej wymagającej “cyber-bezpieczeństwa”. [www.infowars.com/bill-would-give-president-emergency-control-of-internet/ ]
“CNET News otrzymał podsumowanie wiadomości o proponowanym przez senatorów Jay Rockefeller (D-W.V.) i Olympia Snowe (R-Maine) prawie, które stworzyłoby urząd Doradcy Cyber-bezpieczeństwa  Państwowego wewnątrz Urzędu Wykonawczego Prezydenta USA. Urząd ten miałby władzę wyłączania krytycznych sieci komputerowych z Internetu, gdyby uznał, że zagraża im cyber-atak.” 

LINKI:


http://www.cancercontrolsociety.com/default.htm
l

http://educate-yourself.org/

 

 

 

Czy w Internecie grozi nam cenzura
http://www.rp.pl/artykul/153063.html