IP

 

 :) hasło 1234 obrazekobrazekobrazekobrazekobrazekobrazekobrazekobrazek

                                                                               obrazek

 

UWAGA !!!!!!

 

Duże rabaty na zakupy tzw. CASHBACK, Kupony rabatowe, Promocje sprzedażowe. Największe zwroty prowizyjne zakupowe, cały ŚWIAT lepszych ofert nie znajdziesz, POLECAM SPRAWDZONE WIELOKROTNIE CO DO ILOŚCI RABATÓW ZAKUPOWYCH I ICH WYPŁACALNOŚCI


Sprawdź sam klikając w Link:http://www.ebuyclub.com/?parrain=tomtel


LUB w Link:http://www.befrugal.com/referral/?ref=DIVMBSF
 

UWAGA !!!!!!

 

JEŚLI JESTEŚ ZAINTERESOWANY/ZAINTERESOWANA ZAKUPEM MODEMÓW USB-Stick,TO ZAPRASZAM DO OFERTY Z MOICH MAGAZYNOWYCH STANÓW:

 

  http://www.swistak.pl/profil/ekscentryk1/aukcje 


Lub na:

 

 

https://www.olx.pl/oferta/konektor-antenowy-y-w-cp1-do-modemu-routeru-crc9-oraz-ts9-CID99-IDckmDD.html

 

https://www.olx.pl/oferta/sprzedam-modemy-huawei-e173-u-2-3g-bez-simlocka-CID99-ID4g22H.html

 

https://www.olx.pl/oferta/sensor-pelnego-wskazania-stanu-gazu-wpg-4-ac-stag-CID5-IDcxxbJ.html


 

https://www.olx.pl/oferta/sterownik-komputer-wtrysku-gazu-nowy-gw-stag-300-isa2-4-6-8-cyl-CID5-IDg2MHJ.html

 

https://www.olx.pl/oferta/gniazdo-antenowe-crc9-modem-huawei-zte-nowe-gratis-CID99-ID8Q3q5.html

 

https://www.olx.pl/oferta/przedluzacz-anten-rg174-u-do-modemow-routerow-z-wtykami-antenowymi-3m-CID99-ID8P1UB.html


 

https://www.olx.pl/oferta/konektor-antenowy-pigatali-koncowka-ts5-ts9-crc9-katowa-modem-router-CID99-ID8Q36n.html


 

https://www.olx.pl/oferta/nokia-9300-2-szt-do-naprawy-na-czesci-okazja-CID99-ID6X0UJ.html

 

 

https://www.olx.pl/oferta/dookolna-antena-wi-fi-16-dbi-38-cm-rp-sma-CID99-ID9o3w3.html

 

https://www.olx.pl/oferta/nokia-5510-stan-dobry-plus-gratis-prawdziwy-rarytas-CID99-ID6X2vD.html

 

 

https://www.olx.pl/oferta/wiazka-elektryczna-okablowania-ac-stag-300-isa2-nowa-CID5-IDcyH9j.html

 

 

https://www.olx.pl/oferta/kabel-antenowy-rg174-u-do-modemow-routerow-z-wyjsciami-antenowymi-9mb-CID99-ID9o5Tz.html

 

 

https://www.olx.pl/oferta/najnowszy-interfejs-diagnostyczny-usb-elm-327-v1-5a-obd-ii-analiza-CID5-IDdg9xZ.html

 

https://www.olx.pl/oferta/nitro-chip-tuning-odb2-eco-auto-chip-tuning-gwarancja-CID5-IDfcKj9.html

 

https://www.olx.pl/oferta/ksenon-zestaw-h7-xenon-hid-ultra-slim-55w-gratis-lampa-led-CID5-IDgfElZ.html

 

Uwaga !!!!

 

Ostrzegam przed modemami typu HiLink brandowanymi w różnych sieciach operatorskich i z wcześniej zdjętym zabezpieczeniem simlock, a modemami dość często sprzedawanymi na Serwisie aukcyjnym Allegro bez specjalnego kodu do usunięcia zabezpieczenia simlock, gdyż w modemach tego typu po wykonaniu update modemu, aktualizacji jego software blokada simlock zablokowuje na powrót modem.

 

 

Powyższe materiały zostały znalezione na komercyjnym, zewnętrznym serwerze. Nie roszczę sobie do nich autorskich praw osobistych lub/i majątkowych. Wszelkie wiadomości wysyłane na "PW" (e-mail) lub inne, dotyczące łamania praw autorskich przez moją osobę będą uważane jako spam (zgodnie z Dz.U. Nr 144 z 2002r., poz. 1204 oraz dyrektywami 2000/31/EC i 2002/58/EC Komisji Europejskiej) i ścigane z urzędu zakresem prawa karmnego, choćby nawet za naruszenie prywatności czy miru domowego.


Wszystkie pliki na tej stronie zostały zamieszczone jedynie w celach informacyjnych/promocyjnych.


Pliki chronione prawem autorskim, można pobierać jedynie w celu posiadania kopii zapasowej legalnie nabytych produktów. Od momentu ściągnięcia na dysk, pliki należy usunąć w ciągu 24 godzin.


Autor chomika nie ponosi żadnej odpowiedzialności za niezgodne z prawem wykorzystywanie zasobów znajdujących się na tej stronie.


Zgodnie z polskim prawem pobrane pliki posiadające prawa autorskie można przechowywać na dysku przez 24h. Administrator tego chomiczka nie odpowiada za znajdujące się tu pliki. Jeśli chcesz pobrać pliki musisz po 24h (od momentu pobrania ich na dysk) skasować je ze swojego komputera.


Z pewnych kontrowersyjnych powodów, jeżeli jesteś związany w jakiśkolwiek sposób z jakimikolwiek organizacjami, instytucjami rządowymi lub pozarządowymi do walki z piractwem komputerowym lub jakąkolwiek inną grupą, organizacją, instytucja pełniącą takie j/w. funkcje, cele lub ustawowe zadania a także jeśli po prostu jesteś pracownikiem tych grup, instytucji, organizacji - NIE MOŻESZ przeglądać jak i pobierać żadnych plików umieszczonych w folderach na niniejszym koncie chomika o nazwie Ekscentryk !!!!.


Jeśli będziesz przeglądał/ła lub pobierał/ła zamieszczone z konta o nazwie Ekscentryk pliki a nie spełniał/ła wszystkich powyższych warunków - złamiesz międzynarodowe prawo do prywatności (Internet Privacy Act podpisany w 1995r.), co będzie znaczyło, że NIE MOŻESZ rościć prawa do ukarania żadnych osób lub firm, które przetrzymują tu swoje pliki, nie możesz także sądownie ścigać żadnej z tych osób, włączając w to jej rodzinę, przyjaciół oraz wszystkich innych, którzy korzystali z zamieszczonych na ww. koncie plików i materiałów.


Wszystkie utwory/pliki muzyczne MP3 oraz pliki z filmami/AVI ewentualnie umieszczone na tej stronie, prezentowane są wyłącznie w celach promocyjnych. Są to pliki/utwory/filmy o pogorszonej jakości, które mają Was zachęcić do zakupienia w sklepie oryginalnego albumu czy filmu (to samo dotyczy ewentualnie zamieszczonych materiałów filmowych). Od momentu ściągnięcia na dysk ww. pliki należy usunąć w ciągu 24 godzin. Wykorzystywanie ich w celach komercyjnych jest niezgodne z polskim prawem.


Nie ponoszę żadnej odpowiedzialności za niezgodne z prawem wykorzystywanie zamieszczonych zasobów. Wszystkie pliki pobieracie na własną odpowiedzialność. USTAWA z dnia 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych Art. 23. 1. Bez zezwolenia twórcy wolno nieodpłatnie korzystać z już rozpowszechnionego utworu w zakresie własnego użytku osobistego. Art. 231. Nie wymaga zezwolenia twórcy przejściowe lub incydentalne zwielokrotnianie utworów, niemające samodzielnego znaczenia gospodarczego Art. 34. Można korzystać z utworów w granicach dozwolonego użytku pod warunkiem wymienienia imienia i nazwiska twórcy oraz źródła. Podanie twórcy i źródła powinno uwzględniać istniejące możliwości. Twórcy nie przysługuje prawo do wynagrodzenia.