Chomik GrupaLodz należy do Stowarzyszenia Eksploracyjno Historycznego GRUPA ŁÓDŹ.

Umieszczamy tu materiały, fotki, filmiki związane z działalnością stowarzyszenia i forumowiczów łódzkiego forum eksploracyjnego.

Ponadto dokumentujemy wydarzenia w których braliśmy udział, takie jak zloty, wystawy czy poszukiwania  organizowane przez nas oraz innych 

Znajdziecie tu też wzory dokumentów potrzebne do uzyskania zezwoleń na poszukiwania, gazetki eksploracyjne (z licencją do wolnego rozpowszechniania), instrukcje wykrywaczy metali (umieszczone tu za zgodą producentów), itp.

Nasza strona:www.grupalodz.pl

Nasz kanał YouTube: http://www.youtube.com/user/GrupaLodz

Facebook: https://www.facebook.com/sehgrupalodz

 

ZDJĘCIA W GALERII:

Jeśli masz zdjęcia swojego autorstwa z imprez lub akcji zamieszczonych w naszym chomiku i chcesz się nimi podzielić z innymi, skontaktuj się z nami za pomocą wiadomości prywatnej na chomiku lub przez forum, a my dodamy Twoje zdjęcia do odpowiedniego folderu stworzonego specjalnie dla Twoich zdjęć. Możesz też podać nazwę swojego chomika, na którym są takowe zdjęcia - zachomikujemy je.

 

CHOMIKOWE ROZMOWY;

Prosimy o nieumieszczanie dużych czy migających wpisów reklamowych na "pół strony". Wszelkie takie wpisy będą usuwane z chomikowych rozmów, a dodającemu je zostanie zablokowana możliwość dodawania kolejnych wpisów.