Serdecznie zapraszam na moją stroną(kodlyokopowrotxany.bnx.pl), znajdziesz tam kontynuacje Kodu Lyoko mojego autorstwa(zwaną "Kod Lyoko Powrót Xany") - poznasz całkiem nową historię: Jeremiego, Aelity, Odda, Urlicha i Yumi... oraz paru całkiem nowych bohaterów! Na stronie znajdziesz też wiele więcej elementów związanych z Kod Lyoko jak forum, gra wyobraźni w systemie Lyoko, ocenialnie blogów, tłumaczenia opowiadań(w tym włoskich książek Kod Lyoko - Powrotu Feniksa i Armii Nicości) i wiele innych atrakcyjnych materiałów!
A tu zobaczyć możecie zwiastun tej historii: 
Jedyny mój wkład w umieszczane tu materiały to ich zebranie, własnoręcznie stworzyłem tylko Wiadomości Kadic oraz prezentacje multimedialne z katalogu pomoce naukowe, przygotowanie z pomocą obrazków znalezionych w internecie. Wszystko co tu się znajduje to materiały zachomikowane od innych chomików lub też pobrane przeze mnie z internetu. 
Wszystkie pliki są tu umieszczane w celach reklamowych - rozpowszechniania dobrych produkcji filmowych i nie tylko - i w myśl polskiego prawa wszelkie pliki objęte prawami autorskimi należy usunąć z dysku twardego komputera w 24 godziny od ściągnięcia.