sanepid-gestapo

RZĄD ZAGWARANTOWAŁ FIRMOM FARMACEUTYCZNYM PRZYMUSOWE "PROFILAKTYCZNE" PRZYJMOWANIE LEKÓW PRZEZ WSZYSTKICH POLAKÓW!

Przyznając sanepidowi szokujące przywileje, pozwalające mu zachowywać się jak gestapo! Temu sanepidowi, który przez lata pozwalał nam jeść sól z ulicy i stare jaja!

Sanepidowi, który będzie całkowicie niezależnym, totalitarnym organem podległym jedynie kierownictwu Unii Europejskiej, z pominięciem polskiego rządu w tym ministra zdrowia!

 

- Nie będziesz bezpieczny nawet we własnym domu! Sanepid dał sobie prawo wejścia do mieszkania! - Nie będziesz mógł odmówić - Sanepid dał sobie prawo do zaszczepienia Cię siłą! - Nie będziesz mógł się ukryć - Sanepid dał sobie prawo do uzyskania wszystkich informacji o Tobie, łącznie ze znajomymi, podróżami, numerami telefonów i pocztą mailową. - Służby sanitarne będą sprawdzać, czy każdy zdrowy Polak przyjmuje profilaktyczne obowiązkowe leki i szczepienia! Zapłacimy za to z naszych podatków! - Jeśli te leki albo szczepienia Ci zaszkodzą, będziesz musiał sam zaskarżyć firmę farmaceutyczną na drodze cywilnej. Rząd nie przewiduje żadnych odszkodowań! - Inspekcja Sanitarna będzie mogła przeprowadzać kontrole bez ochrony słusznych interesów podmiotów kontrolowanych!

 To wprowadzanie ACTA tylnymi drzwiami!

 

W trosce o gwarantowany zbyt szczepionek, a tym samym zyski firm farmaceutycznych rząd planuje przymusem objąć wszystkich polaków.

 

Właśnie powstaje legalna (jak prawo III Rzeszy) możliwość urządzania łapanek na ludzi i ich wyszczepiania hurtem (w przypadku ogłoszenia epidemii na życzenie tych firm). Skutki uboczne nieważne, będą się liczyć statystyki wyszczepialności i pieniądze.

To brutalne ograniczenie wolności i praw człowieka.

 

To jest niezgodne z Konstytucją, Prawami Pacjenta, Prawami Człowieka, Traktatem Lizbońskim i ZDROWYM ROZSĄDKIEM!

 

Zgadzasz się na to?

PETYCJE:

http://www.avaaz.org/en/petition/Stop_oligatory_vaccination_the_new_law_in_Poland_and_elswhere/?tta

http://www.petycjeonline.pl/petycja/stop-przymusowi-szczepien/912

 

Facebook: STOP Przymusowi Szczepień

http://www.facebook.com/StopPrzymusowiSzczepien

 

Biosłone - portal wiedzy o zdrowiu: http://www.bioslone.pl/szczepionkowy_holokaust http://www.bioslone.pl/szczepienia_z_nagonka

 

Projekt ustawy o zmianie ustawy o zapobieganiu oraz zwalczaniu zakażeń i chorób zakaźnych u ludzi oraz ustawy o Państwowej Inspekcji Sanitarnej z projektem aktu wykonawczego. Druki nr 293, 416.

[Link usunięty - dowiedz się więcej]

 

 

Sól drogowa smaczna i zdrowa

 polski rząd ma problem gdzieś, ale może czeski zmusi naszą mafię rządzącą do przestrzegania prawa - czytaj - "Minister rolnictwa Czech nazywa zachowanie Polski skandalem"

 

 

 

 

Ochrońmy Internet przed USA

Więcej niż SOPA & PIPA: nadchodzi CISPA — internetowa cenzura

STOP CISPA - podpisz petycję

 

 

 

 

 

Wyszukiwarka chomikuj.pl 

              

 

 

 

Hej, Chomiki!

witam w mojej norce!