UWAGA !!!

 

 

Katalogi zawierają materiały o tematyce erotycznej. Jeœśli nie ukończyłeśœ 18 roku życia i tym samym w œświetle polskiego prawa nie jesteś osobą pełnoletnią, nie wolno Ci wchodzić dalej. Wchodząc dalej oœświadczasz, iż jesteśœ osobą pełnoletnią i chcesz oglądać materiały erotyczne z własnej, nie przymuszonej woli. Właœciciel Chomika nie ponosi odpowiedzialnośœci za ewentualne roszczenia osób, czy ich opiekunów, które odwiedziły mój katalog podając, niezgodnie z prawdą dane, że są pełnoletnie. Jednoczeœnie informuję, że podawanie fałszywych danych jest niezgodne z prawem.


 

Właśœciciel profilu nie bierze odpowiedzialnośœci za cele, w jakich internauci pobierają i wykorzystują zasoby znajdujące się w tym chomiku. Zgodnie z polskim prawem œściągnięte pliki, które posiadają prawa autorskie można przechowywać na dysku przez 24h, po czym należy je bezwzględnie skasować. Pobierając pliki oœświadczasz, że zapoznałeśœ(aś) się z powyższą informacją i wyrażasz zgodę na zasady korzystania z plików zawartych na tym chomiku. Wykorzystywanie plików w celach komercyjnych jest NIEZGODNE Z PRAWEM

Z Pewnych Kontrowersyjnych Powodów, Jezeli Jestes Zwiazany W Jakikolwiek Sposób Z Jakimiś Organizacjami Rządowymi, Do Walki Z Piractwem Komputerowym Lub Jakąkolwiek Inną Grupą Spełniającą Te Funkcje Albo Jesli Po Prostu Jestes Pracownikiem Tych Grup Nie Mozesz Wejsc Na Te Strone, Nie Możesz Sciagac Zadnych Plikow I Nie Mozesz Przegladac Zadnych Plikow HTML. Jesli Wejdziesz Na Strone, A Nie Da Sie Inaczej Niz Po Zaakceptowaniu Wszystkich Powyzszych Warunkow Zlamiesz Miedzynarodowe Prawo Do Prywatnosci (Internet Privacy Act Podpisany W 1995) Co Bedzie Znaczylo, Ze Nie Mozesz Roscic Prawa Do Odlaczenia Naszych ISP(s) Ani Do Ukarania Zadnych Osob Lub Firm (Serwerow) Na Ktorych Przetrzymujemy Swoje Pliki Nie Mozesz Takze Sadownie Scigac Zadnej Osoby Zwiazanej Z Ta Strona Wlaczajac W To Rodzine, Przyjaciol Autorow Strony Oraz Wszystkich Ktorzy Te Strone Internetowa Odwiedzaja.

 

Strona nie znajduje sie w katalogu stron INTERNETOWYCH !!!

 

Jeżeli Akceptujesz I Spełniasz Powyższe Warunki Możesz Wejść.


Jeżeli Natomiast Nie Spełniasz Powyższych Warunków I Ich Nie Akceptujesz, Natychmiast ZAMKNIJ tę Stronę !


                    Podoba Ci się mój Chomik ??

                Proszę o głosik !! Zrewanżuję się.

                 (napisz na PW po oddaniu głosu)

                                DZIĘKUJĘ !!!

 

 

 

 

 

 

ministat liczniki.org


Flag Counter

 

 

 

  

 

dekoracja

 

dekoracja

 

dekoracja