Witamy serdecznie w szkolnej spiżarni "rarytasów".

Jeżeli jesteś uczniem naszej szkoły lub jej absolwentem, z pewnością znajdziesz tu wiele ciekawych zdjęć, filmów i innych materiałów związanych z uczniami i życiem szkoły.
Katalogi główne oznaczone są kolejnymi latami. Wszystkie materiały uporządkowane są w katalogach według dat. Wiele ciekawych i śmiesznych zdjęć znajdziesz w galerii. Ciekawe informacje archiwalne znajdziesz w podkatalogu galerii - kronikach szkoły.
Zapraszamy do przeglądania i pobierania. Większość plików można pobrać bez logowania do portalu. Transfer na bezpłatne pobieranie plików jest odnawiany w każdy wtorek. Pamiętaj, że wszystkie materiały znajdujące się na stronach tego chomika są chronione prawem autorskim. Pliki możesz pobierać jedynie na własny użytek. Dalsze publikowanie i przetwarzanie materiałów dozwolone tylko i wyłącznie za pisemną zgodą szkoły i autorów.
Zachęcamy do regularnego odwiedzania naszej spiżarni, którą ciągle dla Was wzbogacamy. Zapraszamy również do zamieszczania własnych materiałów w katalogu "nadesłane". Przed zamieszczeniem materiałów prosimy o zapoznanie się z zasadami umieszczania plików na naszym chomiku. Wdzięczni będziemy również za wszelkie uwagi merytoryczne i krytyczne. Przesyłać je można na adres chomika lub adres e-mailowy szkoły.
obrazek