MSkowroński.PL to ciekawe miejsce gdzie znajdziesz unikalne porady komputerowe, choć nie twierdzę że nie znajdziesz też i takich które już gdzieś były :) Są tutaj tez artykuły opisujące krok po kroku jak zabezpieczyć system czy go zoptymalizować do szybszego i bezawaryjnego działania. Nie będę powielał porad które są pisane do znudzenia na forach i w czasopismach komputerowych, ale nie wykluczam że i kilka takich się znajdzie. Dodatkowo możliwa jest subskrypcja strony dzięki której będziesz na bieżąco informowany o nowych poradach, sztuczkach i przydatnych informacjach związanych z komputerem i jego światem :)

Jeśli podoba Ci się strona i masz profil na Facebooku to proszę kliknij LUBIĘ TO! na fanpage strony MSkowronski.pl. Koniecznie odwiedzaj stronę regularnie w poszukiwaniu nowych porad !

Na moim gryzoniu jest TRANSFER ZA DARMO ! do programów opisanych w poradach na stronie www.mskowornski.pl
Folder Płyty dodawane do różnego sprzętu komputerowego jest wyłączony z darmowego transferu i punkty uzyskane z pobranych tam plików będą przeznaczone na transfer na resztę Chomika. Pobieranie i chomikowanie plików mocno wskazane :)
Potrzebujesz jakiś program bądź Service Pack ? Skontaktuj się ze mną, coś poradzimy ;)
Hasło do folderów to nazwa chomika
Brakuje transferu w miejscu gdzie być powinien ? Poinformuj mnie a dodam go najszybciej jak mogę i poinformuję Cię o tym !