OFICJALNY PROFIL STRONY

http://planetaziemia.net

 

Nie chcesz płacić za chomika aby pobrać muzykę?

Zajrzyj na: https://conscious-sound.bandcamp.com

 

Uwaga:

 

1. Te pliki pobierasz legalnie.

 

Tak. Legalnie. Jeśli chcesz w ramach podziękowania udzielić dobrowolnego wsparcia (np. finansowego, sprzętowego, etc.) lub zaproponować jakąś formę współpracy - skontaktuj się z autorem. [jedna uwaga - nie proponuj w ramach wymiany ogólnodostępnej muzyki, filmów, książek czy programów].

 

2. Treść plików chroniona jest prawem autorskim.

 

Masz prawo korzystać z plików w ramach dozwolonego użytku prywatnego. Nie możesz ich odsprzedawać ani integrować w innych produktach ani usługach bez zgody autora.

 

Np. pliki muzyczne - możesz dowolnie odsłuchiwać i konwertować na inne formaty. Możesz nawet używać ich w pracy z klientem, o ile nie jest to usługa płatna. Ae nie możesz ich używać jako podkładu do własnej twórczości, modyfikować poprzez dodawanie innej treści (np. dudnienia różnicowe, prowadzenie słowne) ani wykorzystywać jako materiału bazowego w innej działalności usługowej związanej z uzyskiwaniem profitów. Pamiętaj - zasada "fair use".

 

3. Masz prawo udostępniać te pliki dalej.

 

Pod warunkiem, że bezpłatnie i pamiętając o uznaniu autorstwa.

 

Przy czym możesz korzystać z serwisów hostingowych przydzielających jakąś formę bonifikaty, pod warunkiem że dla odbiorcy konćowego - materiał będzie dostępny bezpłatnie.

 

Uznanie autorstwa, to podanie adresu strony internetowej i autora - oraz niniejszej notatki.

 

4. Get, protect and share.

 

Idea jaka stoi za tym projektem jest prosta. Dbaj o to, aby pliki były dostępne jak najszerzej i dla jak największej ilości osób. To są dobra kulturowe i technologiczne, które mają przetrwać. Zmieńmy świat razem.

 

*