Posiadam sporo sprawdzianów szkolnych.


Zainteresowanych proszę pisać w WIADOMOŚCI PRYWATNEJ albo na email: [email protected] a nie w komentarzach. Testy i odpowiedzi do ćwiczeń Mit Links 2,3  New Exam Challenges 1,2,3 Person, Repetytorium Gimnazjalne Longman

Odpowiedzi do zadań, testow z książki Świat fizyki 1,2,3; zamkor

Testy Śladami Przeszłości 1,2,3, Dzis i jutro 1,2, EDB z PWN, Puls Życia 1,2,3, Planeta Nowa 1,2,3, Testy Challenges 1,2,3,4 Longman, Testy Up Beat 1,2,3, Testy Connections 1,2,3, Chemia Nowej Ery 1,2,3, Matematyka z plusem, Gramatyka i stylistyka WSiP, Świat w słowach i obrazachI wiele, wiele innych testów.

Posiadam także dużo wartościowych i pomocnych fiszek i książek do nauki języków obcych. Repetytoria i książki do nauki przedmiotów szkolnych.* Sprawdziany wysyłam po wcześniejszej odpłacie. W celu ustalenia szczegółów, zachęcam do napisania na Priv.


 Zgodnie z polskim prawem ściągnięte pliki posiadające prawa autorskie można przechowywać na dysku 24 h. Jeśli więc chcesz pobrać pliki musisz po 24 h od momentu pobrania ich na dysk skasować je ze swojego komputera. Administrator tego chomika nie odpowiada za znajdujące się tu pliki.