Konichiwa ;)       

 

                                                                              

                                  
Moje konto na MyAnimeList:  MAL
oraz na TANUKI
 

  UWAGA!!!!


Z pewnych kontrowersyjnych powodów, jeżeli jesteś związany w jakikolwiek sposób z jakimikolwiek organizacjami rządowymi lub pozarządowymi do walki z piractwem komputerowym lub jakąkolwiek inną grupą spełniającą takie funkcje, a także jeśli po prostu jesteś pracownikiem tych grup - NIE MOŻESZ przeglądać jak i ściągać żadnych plików umieszczonych w folderach!!!! Jeśli będziesz przeglądał lub ściągał zamieszczone tam pliki, a nie spełniał wszystkich powyższych warunków - złamiesz międzynarodowe prawo do prywatności (Internet Privacy Act podpisany w 1995), co będzie znacz
yło, że NIE MOŻESZ rościć prawa do ukarania żadnych osób lub firm które przetrzymują tu swoje pliki, nie możesz także sądownie ścigać żadnej z tych osób, włączając w to jej rodzinę, przyjaciół oraz wszystkich innych, którzy korzystali z zamieszczonych materiałów.

 

Wszystkie utwory MP3 ewentualnie umieszczone na tej stronie, prezentowane są wyłącznie w celach promocyjnych. Są to pliki o pogorszonej jakości, które mają Was zachęcić do zakupienia w sklepie oryginalnego albumu (to samo dotyczy ewentualnie zamieszczonych materiałów filmowych). 


Od momentu ściągnięcia na dysk pliki należy usunąć w ciągu 24 godzin.

Wykorzystywanie ich w celach komercyjnych jest niezgodne z polskim prawem.


Nie ponoszę żadnej odpowiedzialności za niezgodne z prawem wykorzystywanie zamieszczonych zasobów.

Wszystkie pliki ściągacie na własną odpowiedzialność.