Czytelniku! Opowiadania tu zamieszczone traktują o świecie opanowanym wyłącznie przez mężczyzn. Jeśli więc interesuje Cię w Twoich czytadłach pierwiastek kobiecy - poszukaj gdzie indziej, na chomiku jest dużo heteroksiążek ;) Jeśli dalej ze mną jesteś, musisz dowiedzieć się jeszcze jednego - postaci w książkach hermafrodytami. Jeśli nie wiesz, co to znaczy, Wujek Google służy pomocą ;) Jeśli i to Cię nie zraziło, to wiedz, że pojawia się wątek mpreg, również i tu w razie potrzeby przyda się Internet. Tych, którzy zostali, zapraszam do wkroczenia do alternatywnego świata Ylandrii i poznania jej mieszkańców :)

 

 Pierwsze obcowanie z Ylandrią może być dezorientujące, dlatego w folderze Glosariusze - czyli o świecie Ylandrii słów kilka, czekają słowniczki pojęć i postaci związanych z serią. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z nimi :)


U mojego jedynego autoryzowanego "dilera" innych opowiadań MM, czyli Gosi (Wrotka777), możecie znaleźć tłumaczenia fanfików z fandomu mangi/anime Viewfinder:

-- Powiedz coś --

-- Przynęta --

 -- Mały, latający tygrys -- 


oraz dużo innych tłumaczeń MM.

 

 

Status:

 

Wstęp do Losu : Zakończone

Święty Los: Zakończone 

Święta Więź: Zakończone

Przypadkiem Poznani: Zakończone 

Struny Serca: Zakończone

Przeciwne Cele: Planowane

Ostatnia aktualizacja: 05.06.2016

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wszystkie tłumaczenia zawarte na tym chomiku są własnością Eresse. Teksty tu zawarte mają charakter wyłącznie marketingowy i służą promocji twórczości Autorki. Właściciel chomika nie czerpie żadnych korzyści materialnych z umieszczania tu tekstów, a co za tym idzie, każdy, kto wykorzystuje je w celu innym, niż marketingowy, łamie prawo. Pobrany plik należy usunąć z dysku w ciągu 24 godzin od pobrania. Właściciel chomika nie ponosi odpowiedzialności za działania osób trzecich, które mogą naruszać prawo.