Pliki i dokumenty znajdujące się na tym chomiku są tu włącznie w formie kopi zapasowych. Nie biorę odpowiedzialności za niezgodne z prawem wykorzystywanie tych plików i dokumentów. Za ich ściąganie odpowiedzialne są wyłącznie osoby ściągające.


Jednocześnie pragnę przypomnieć, że zgodnie z polskim prawem wszelkie pobrane z internetu, bez zgody autora pliki muszą być usunięte najpóźniej w 24 godziny po pobraniu.

 

 

 

POBIERASZ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ!!

 

 

Kilka kwestii organizacyjnych (proszę mi to przeczytać!)

 

1) Dla mojego, i swojego własnego bezpieczeństwa proszę nie wrzucać mi tu żadnych migających, czy bijących po oczach cósiów, w szczególności jeśli owe cósie mają cokolwiek wspólnego z niejakim tłalajtem. Z góry ostrzegam, długo tu miejsca nie zagrzeją!(ps. to samo dotyczy nagich, lub półnagich części ciała, których zwyczajowo przywykło się nie wystawiać na widok publiczny)

2) Hasło do folderów to Ayesha, jeśli jakimś cudem owo hasło nie pasuje, widocznie nie dzieje się to bez powodu. W takich przypadkach pisać, spróbujemy coś zaradzić. Obiecuję, że nie będę gryzła (a przynajmniej spróbuję, xD).

3) Jeśli czegoś szukacie i myślicie, że mogę coś o owym czymś wiedzieć, także pisać, co szkodzi spróbować, ;).

4) Nie mam nic przeciwko chomikowaniu moich plików na Wasze chomiki, ale jest jedno "ale". Jeśli owe pliki, które absolutnie musicie mieć w swoich zbiorach są zahasłowane, to jak już mówiłam, widocznie ma to jakiś głębszy sens, więc proszę, aby i u Was nie było do nich bezpośredniego dostępu.

5) Naprawdę nie obchodzą mnie żadne reklamy na Waszych chomikach i ile punktów mnie one kosztują, więc darujcie sobie, proszę, bo będę blokować. O migających cósiach już pisałam, to się powtarzać nie będę...

 

Tak, zdaję sobie sprawę z tego, że za dużo gadam, więc już się przymykam (komu chciałoby się to czytać? Ja chyba bardzo naiwna jestem...).

 

 

 

Pozdrawiam i liczę na owocną współpracę:

Ayesha, czy jak kto woli Lina121992


ps. Ja bardzo przepraszam za wszelkie braki w różnych folderach, ale "czystki" na chomikach takie, że nic w tej kwestii nie mogę zrobić...