Uwaga!!! Ponieważ administracja samowolnie usuwa nawet zabezpieczone pliki ( nawet w prywatnych folderach) od dziś rezygnuję całkowicie z dodawania nowych i przenoszę zbiory na inny serwis. Administracja Chomikuj.pl nie dość że czerpie korzyści materialne (wykup transferu itp.) to jeszcze ingeruje w prywatne zbiory! Zachęcam wszystkich właścicieli chomików do przeniesienia swoich zbiorów na inne podobne serwisy które ZA DARMO serwują to co Chomikuj.pl robi za pieniądze.

 


 

 

 

 

Chomik MIR66 Ostrzega!!!

Wszystkie pliki zamieszczone w tym Chomiku są kopiami zapasowymi legalnie zakupionych produktów i są przeznaczone do wyłącznego niekomercyjnego użytku osobistego. Jeżeli jesteś związany w jakikolwiek sposób z jakimikolwiek organizacjami rządowymi lub pozarządowymi do walki z piractwem komputerowym lub jakąkolwiek inną grupą spełniającą takie funkcje, a także jeśli po prostu jesteś pracownikiem tych grup - NIE MOŻESZ przeglądać jak i ściągać żadnych plików umieszczonych w folderach. Jeśli będziesz przeglądał lub ściągał zamieszczone tam pliki a nie spełniał wszystkich powyższych warunków - złamiesz międzynarodowe prawo do prywatności (Internet Privacy Act podpisany w 1995), co będzie znaczyło, że NIE MOŻESZ rościć prawa do ukarania żadnych osób lub firm które przetrzymują tu swoje pliki, nie możesz także sądownie ścigać żadnej z tych osób, włączając w to jej rodzinę, przyjaciół oraz wszystkich innych, którzy korzystali z zamieszczonych materiałów. Większość plików na stronie została zamieszczona jedynie w celach promocyjnych.Nie biorę odpowiedzialności za nie zgodne z prawem wykorzystanie materiałów tu zgromadzonych przez osoby trzecie!!!

 


  Uwaga!!! CHOMIK W LIKWIDACJI!!! Trafiłeś na pusty folder? Wiadomo został usunięty przez administrację! Napisz wiadomość dostaniesz link!!!