GWIAZDO ŚLICZNA WSPANIAŁA O NASZA MARYJO

DO CIEBIE SIĘ UCIEKAMY TYŚ NAM POMOCĄ JEDYNĄ...

 

 

 

 

 

Orędzie Matki Bożej z 25 listopada 2022 r.

 

" Drogie dzieci! Najwyższy mnie posłał do was, abym was uczyła modlitwy. Modlitwa otwiera serca i daje nadzieję i wiara się rodzi i umacnia. Dzieci, ja z miłością wzywam was powróćcie do Boga, bo Bóg jest miłością i waszą nadzieją. Nie macie przyszłości jeśli nie zdecydujecie się na Boga i dlatego jestem z wami, aby was prowadzić, byście wybrali nawrócenie i życie, a nie śmierć. Dziękuję wam, że odpowiedzieliście na moje wezwanie.”.

 
 
ozdoby - c28.gif                                      ozdoby - c28.gif                                                              ozdoby - c28.gif
 
 

 

 Jezus - 10982245_1001253989926894_342890397673339291_n.jpg

 

 

 

 

TY MI DAŁEŚ SERCE SWOJE ABYŚ MOJE WZIĄŁ W ZAMIANĘ

TERAZ CHCESZ JE MIEĆ ODDANE OTÓŻ DAJĘ CI OBOJE

BO JUŻ NIE WIEM  -  KTÓRE MOJE...

 

 

MOI DRODZY

Wiem, że na Was mogę liczyć.Zapewne każdy dostaje list lub kartkę na której jest ostemplowany znaczek. Pomóżmy O.Werbistom w zbiórce tych znaczków. Każdy znaczek jest bardzo potrzebny na cele misyjne. Misjonarze mają z nich pieniążki, które przeznaczone są na misje.Ja już kolejny rok włączyłam się do akcji i  proszę o nie kogo mogę, potem wycinam tak, aby ich nie uszkodzić i wysyłam do Referatu Misyjnego w Pieniężnie. mam nadzieję,że kto może włączy się do akcji a wciąga ona bez granic. Dolejmy i my kropelkę do morza potrzeb.

Dziękuję za Wasze dobre Serduszka.    

Podam adres Referatu 

Referat Misyjny księży Werbistów

Kolonia 19

14-520 Pieniężno  /dopisek  każdy znaczek wspiera misje/