Ten chomik łakomi się głównie na audiobooki w języku Polskim i Angielskim. Zarówno literatura faktu jak i fikcja oraz fikcja jak rzeczywistość. Zacznij przygodę z literatura ukryta w folderze AUDIOBOOKI OBOWIAZKOWE. W mojej opinii jeśli ich nie znasz to czas wrzucić jena słuchawki :) 

 

Tytuły audiobooków w posortowane (Nazwy folderów Dużymi literami) są tu według subiektywnej opinii. W rozbudowie...

 

Instrukcja: Zgodnie z polskim prawem ściągnięte pliki posiadające prawa autorskie można przechowywać na dysku 24 h. Autor tego chomika nie ponosi żadnej odpowiedzialności za niezgodne z prawem wykorzystywanie zasobów znajdujących się na tej stronie. Jeśli więc chcesz pobrać pliki musisz po 24 h od momentu pobrania ich na dysk skasować je ze swojego komputera. Wykorzystywanie zamieszczonych zasobów w celach komercyjnych nie jest zgodne z polskim prawem.

 

Wszystkie pliki umieszczone na tej stronie, prezentowane są wyłącznie w celach promocyjnych i które mają zachęcać do rozwoju czytelnictwa (pliki zwykle o pogorszonej jakości lub od niekomercyjnego rozpowszechniania) i do zakupienia w sklepie oryginalnego albumu lub ksiazki.

 

Wszystkie pliki ściągacie na własną odpowiedzialność