Ze względu na brak czasu nie odpowiadam na pytania i prośby.


Przypominam, że dzięki uprzejmości autorów serwisu Chomikuj.pl Psychole mają status Edu, dzięki czemu można ściągać materiały bez kosztów własnych w transferze i bez konieczności rejestracji.

 

Zapraszam również do odwiedzenia Psycholi na Soup.io. Znajdziecie tam liczne strony poświęcone psychologii, psychofizjologii, neuroantropologii i innym ciekawym dziedzinom!

 

Osoby, które mają problemy ze ściąganiem plików (np. komunikat o przekroczeniu czasu połączenia z serwerem) polecam łączenie się ze stroną przez serwer proxy (TUTAJ jest instrukcja jak skonfigurować swoją przeglądarkę do ich użycia, zaś lista darmowych polskich proxy znajduje się TU). W razie problemów proszę o wiadomość na podany wyżej adres.


W razie posiadania własnych materiałów bardzo proszę o ich wgrywanie - działalność tego chomika opiera się na dobrej woli i zaangażowaniu użytkowników (a więc i Ciebie). Z góry dziękujemy za każde wsparcie. 

 

Osobom poszukującym konkretnych plików przypominam o istnieniu wyszukiwarki (w lewym górnym rogu, dostępna dla posiadaczy kont płatnych na chomikuj.pl), zalecam również dokładne przeglądanie folderów, także folderu z tekstami nieposortowanymi (kliknij tu aby przejść). Przypominam, że część z nich ma po kilka stron, a także podfoldery (do których najwygodniejszy dostęp jest z rozwijalnego drzewa katalogów po lewej stronie).