Hejka:) 

  Nie mam zbyt dobrych wieści, ale że względu na mój stan zdrowia jestem zmuszona do rezygnacji z tłumaczenia. Ostatni rok był dla mnie ciężkim rokiem, dużo złych rzeczy się wydarzyło w moim życiu, co odbiło się na jakości i udzielaniu na chomiku. Tak więc bardzo mi przykro ale rezygnuję z tłumaczenia. Jednocześnie chcę serdecznie podziękować za to że byliście ze mną i wspieraliście mnie :*********:D Dziękuję mojej Sis:* która ma anielską cierpliwość do moich błędów . - Bez Ciebie już dawno by mnie tu nie było :)

 

Jeśli znajdzie się osóbka chcąca przejąć moje tłumaczenia, to bardzo proszę. A jeśli chciałaby umieścić moje na swoim chomiku - jeśli przejmie serię - to proszę o kontakt coś się wymyśli. 

A jeśli ktoś skomentował ostatnią część a nie otrzymał do kolejnej hasła to też poproszę o przypomnienie sie na pw.

Reni:) 

 

Polecam obejrzeć Czarnego Łabędzia  - co prawda nie moje klimaty muzyczne :P, ale spodobała mi się choreografia w pierwszym filmiku i tekst w drugim. Z tego co się pobieżnie zorientowałam jest też do tego utworu oficjalny teledysk, Jak wyżej, nie moje klimaty, ale to nie znaczy, że nie doceniam :P A może już znacie?

 

 

 

USTAWA z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych Art. 23. 1. Bez zezwolenia twórcy wolno nieodpłatnie korzystać z już rozpowszechnionego utworu w zakresie własnego użytku osobistego. Art. 231. Nie wymaga zezwolenia twórcy przejściowe lub incydentalne zwielokrotnianie utworów, niemające samodzielnego znaczenia gospodarczego Art. 34. Można korzystać z utworów w granicach dozwolonego użytku pod warunkiem wymienienia imienia i nazwiska twórcy oraz źródła. Podanie twórcy i źródła powinno uwzględniać istniejące możliwości. Twórcy nie przysługuje prawo do wynagrodzenia.Wszystkie pliki znajdujące się na tej stronie są objęte prawem autorskim. Od momentu ściągnięcia na dysk, pliki należy usunąć w przeciągu 24 godzin. Wykorzystywanie ich w celach komercyjnych jest niezgodne z polskim prawem. Autor strony nie ponosi odpowiedzialności za niezgodne z prawem wykorzystywanie zasobów znajdujących się na stronie.