Drodzy Użytkownicy

§


UPRASZAM O NIE DODAWANIE SWOICH REKLAM NA MOJEJ STRONIE, PONIEWAŻ NIE LUBIĘ TAKIEGO SPAMU, A REKLAMY I TAK BĘDĄ NATYCHMIASTOWO KASOWANE - A JAK SIĘ WYJĄTKOWO ZIRYTUJĘ, BĘDĘ BLOKOWAĆ!

 

§


Nie będę nic wstawiać na swojego chomika, więc proszę o nie przesyłanie propozycji - i tak zostaną odrzucone. Jeśli ktokolwiek ma jakieś pytanie, a sądzi, że mogę pomóc, proszę śmiało pisać.

 

§


UWAGA! Wszystkie pliki są umieszczone jedynie w celach promocyjnych. Zgodnie z polskim prawem od momentu ściągnięcia na dysk, należy je usunąć w ciągu 24h. Wykorzystywanie ich w celach komercyjnych jest niezgodne z prawem. Autor chomika nie ponosi żadnej odpowiedzialności za niezgodne z prawem wykorzystywanie zasobów znajdujących się na tej stronie. Ściągacie na własną odpowiedzialność!


§


Jeśli któryś z twórców/tłumaczów nie życzy sobie, by jego utwór był publikowany, proszę o PM, a na pewno zablokuję/usunę.

§

 

Zakładam, że Chomik jest serwisem zbliżającym ludzi oraz pomagającym w wyszukiwaniu potrzebnych materiałów, dlatego zapraszam serdecznie do korzystania z zasobów mojego. 

 

§


Hasło do folderu książki = ksiazki 


Pozdrawiam,

R.