Mój blog podróżniczy: http://bluehamsa.wordpress.com

Jeśli podobają ci się moje zbiory muzyczne może cię zainteresuje ;)

 

Chomik Selphie zawiera:

 

1) duże zbiory muzyki etnicznej, folkowej i inspirowanej nurtami etnicznymi, podzielone z grubsza na kierunki świata (wschód, północ, południe), muzykę frankońską ;), żydowską oraz "groovovą" (przez niektórych może być zwana taneczną, projekty wykorzystujące muzykę elektroniczną i instrumenty elektryczne, co daje bardzo energetyczną mieszankę). Jest też plik "dobre bo polskie", w którym umieszczam zespoły tworzone lub współtworzone przez Polaków, niekonieczne wykonujące etno.

2) muzykę rockową, bluesową, tzw. jam-bandy, jak zwał tak zwał; żeby nie zostać oskarżaną na każdym kroku o niesłuszne przypisywanie danego zespołu czy wykonawcy do ubliżającej szufladki, wszystkich ich wrzuciłam do chwalebnego folderu "bluesorockozło". Można tu znaleźć coraz więcej dyskografii młodszych i starszych zespołów.

3)Folder cały ten zgiełk zawiera nie tylko jazz, ale tez stale powiekszjącą się bazę płyt muzyki swobodnie improwizowanej, współczesnej, a także ciekawej muzyki elektronicznej.

4) materiały studentów ukrainoznawstwa - raczej hermetyczna wiedza, ale jeśli komuś potrzebna - służę dostępem.

5) archiwalne audycje radiowe (FU)turystyczne Wędrówki Muzyczne, mojego autorskiego programu, który prowadziłam w Radiu Afera w czasach licealnych ;) Roi się od błędów i nieprofesjonalnych niedociągnięć, ale od czegoś trzeba było zacząć! ;) Tematem cyklu była muzyka, zwana nieraz "poezją śpiewaną", kiedy indziej "piosenką autorską", a jeszcze inaczej "piosenką poetycką". Jako że do dzisiaj nie do końca wiem, co się do tych gatunków zalicza, przyjęłam kod prezentowania muzyki z tekstem, wobec którego wykonawca nie jest obojętny ;). Taka też jest muzyka w folderze "słowa z muzyką"

 

Foldery, zawierające albumy muzyczne zazwyczaj składają się z pliku spakowanego oraz mp-trójek, a czasem też zdjęć okładek. Pliki .zip zawierają wszystko to, co zawiera folder.

 

>>>>>>>>>>>>>>>  Proszę nie wrzucać na mój profil żadnych olbrzymich, ani migających gifów. Do niczego    <<<<<<<<<<<<<<<<< >>>>>>>>>>>>>>     mnie tym nie zachęcicie, a jedynie spowodujecie blokadę swojego chomika                      <<<<<<<<<<<<<<<<<

 

Życzę miłego pobierania i przypominam, że ściągacie pliki na własną odpowiedzialność i zgodnie z polskim prawem powinniście pozbyć się ich po 24 godzinach od pobrania. Co kraj to obyczaj ;)