W moim chomiku znajduje się ponad 400 plików dotyczących TURKOLOGİİ i pokrewnych tematów :]

 

Nowe pliki dochodzą na bieżąco wiec zainteresowanym osobom proponuję wybrać opcje "Chomiku, informuj mnie o nowych plikach" - opcja dostępna lewej stronie na tym profilu. (HASŁO = mój nick, małe litery)

 

JEZYKİ - podręczniki, słowniki - język turecki,  języki tureckie (staroturecki, azerski, tatarski, gagauski ı wıele innych), kurdyjski, arabski, perski - materiały są w języku polskim, angielskim i rosyjskim w formacie PDF.

Przykładowe testy certyfikacyjne na poziomach A1 - B2 wraz z plikami MP3.

 

TURKOLOGİA materiały (w tym pełne książki) dotyczące historii Turcji, ludów tureckich, Kurdów, kultury, sztuki itd. Sporo plików jest w języku polskim, poza tym w angielskim, tureckim i rosyjskim.

 

ATATÜRK wszystko o Mustafie Kemalu Paszy

 

İSLAM - polskie tłumaczenie koranu oraz kilka książek o islamie (UWAGA!!! Religie robią sraczkę z mózgu)

 

KUCHNİA - przepisy kuchni tureckiej, uzbeckiej, kazachskiej, tatarskiej itd.

 

MUZYKA - coś ostrzejszego niż tureckie standardy :)

 

Kontakt:

e-mail: [email protected]

 

od 31.08.2009r.

 

Z  pewnych kontrowersyjnych powodów, jeżeli jesteś związany w jakikolwiek sposób z jakimikolwiek organizacjami rządowymi lub pozarządowymi do walki z piractwem komputerowym lub jakąkolwiek inną grupą spełniającą takie funkcje, a także jeśli po prostu jesteś pracownikiem tych grup - NIE MOŻESZ przeglądać jak i ściągać żadnych plików umieszczonych w folderach!!!! Jeśli będziesz przeglądał lub ściągał zamieszczone tam pliki a nie spełniał wszystkich powyższych warunków - złamiesz międzynarodowe prawo do prywatności (Internet Privacy Act podpisany w 1995), co będzie znaczyło, że NIE MOŻESZ rościć prawa do ukarania żadnych osób lub firm które przetrzymują tu swoje pliki, nie możesz także sądownie ścigać żadnej z tych osób, włączając w to jej rodzinę, przyjaciół oraz wszystkich innych, którzy korzystali z zamieszczonych materiałów !!!

Uwaga !!! Wszystkie pliki na stronie mojego "chomika" zostały zamieszczone jedynie w celach promocyjnych. Pliki chronione prawem autorskim, można pobierać jedynie w celu posiadania kopii zapasowej legalnie nabytych produktów. Od momentu ściągnięcia na dysk, pliki należy usunąć w ciągu 24 godzin. Wykorzystywanie i rozpowszechnianie ich w celach komercyjnych nie jest zgodne z prawem . Autor chomika nie ponosi żadnej odpowiedzialności za niezgodne z prawem wykorzystywanie zasobów znajdujących się na tej stronie.