Wszystkie pliki na tym chomiku zostały zamieszczone informacyjnie. Od momentu ściągnięcia na dysk pliki należy usunąć w ciągu 24h, chyba, ze posiadasz ich oryginalną i legalną wersję.;) Wykorzystywanie ich w celach komercyjnych jest niezgodne z prawem. 
Autor chomika nie ponosi żadnej odpowiedzialności za niezgodne z prawem wykorzystywanie zasobów znajdujących się w tym chomiku. 


Pobierając pliki oświadczasz że zapoznałeś/aś się z powyższą informacją i akceptujesz ją.;) 


UWAGA !!!


Jeżeli jesteś związany w jakikolwiek sposób z jakimiś organizacjami rządowymi, do walki z piractwem komputerowym lub jakiejkolwiek innej grupy spełniającej te funkcje, a także jeśli jesteś pracownikiem tych grup nie możesz wejść na tą stronę, nie możesz ściągać żadnych plików i nie możesz ich przeglądać. jeśli wejdziesz na stronę złamiesz międzynarodowe prawo do prywatności (internet privacy act podpisany w 1995) co będzie oznaczało że nie możesz rościć praw do odłączenia naszych isp(s) ani do ukarania żadnych osób lub firm (darmowych oraz płatnych serwerów), na których przetrzymujemy swoje pliki nie możesz także sądownie ścigać żadnej osoby związanej z tą strona włączając w to rodzinę, przyjaciół autorów strony oraz wszystkich którzy tę stronę internetowa odwiedzają. 

Wszystkie utwory, które zawarte są na tej stronie stanowią integralna cześć tego serwisu i prezentowane są wyłącznie w celach promocyjnych dla szeroko pojętego powszechnego dobra społecznego. Maja one zachęcić Was do zakupienia całego albumu danego artysty. Pliki tutaj umieszczane są tylko i wyłącznie przeznaczone do użytku osobistego autorów serwisu. Wykorzystywanie ich w celach komercyjnych jest niezgodne z polskim prawem. Autorzy serwisu nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za niezgodne z prawem wykorzystywanie naszych zasobów. Wchodząc tutaj podporządkowujesz się wyżej wymienionym zasadom i będziesz starał się ich przestrzegać. 


Pamiętaj, ściągasz na własną odpowiedzialność.

 

Otwierasz kłódkę kodem 123

 

Flag Counter