THE WHITE LIGHT

Witam serdecznie każdego kto odwiedza tą stronę. Niektóre z materiałów zawartych tu mogą się okazać dziwne, niedorzeczne lub niezrozumiałe dla niektórych ludzi oraz szokujące.Szokujące dlatego, że przedstawiają NIEWIARYGODNĄ PRAWDĘ (czasem link który przekierowuje do autora zawartego tekstu) Dlatego proszę o rozwagę w oglądaniu, czytaniu - tj. coś w rodzaju BHP duchowego (w kontekście mentalnym)   Jak rozumieć BHP duchowe ? Otóż najprościej mówiąc opiera sie na PRAWIE PRZYCIĄGANIA (ang. THE LAW OF ATTRACTION") – tj. przyciągasz dokładnie wszytko to o czym myślisz.

 

Myślisz i Masz, Czyli Sekretne
Prawo Przyciągania

"Ktokolwiek by rzekł tej górze: Wznieś się i rzuć się w morze,
a nie wątpiłby w sercu swoim, lecz wierzył, że stanie się to, co mówi, spełni mu się." 

                                                                                                                                                         Jezus (Mr 11,2)

 

 

 

"Przekazy dotyczące początku stworzenia mówią: na  początku było SWIATŁO , SŁOWO

 Ojciec  jest prasiłą objawiającą się przez  SWIATŁO , poprzez Chrystusa, Syna nazywanego też synem Człowieczym. KAŻDY jest tym ŚWIATŁEM , każdy jest więc tym synem lub córką, bo nie chodzi tu o płeć, lecz o ukazanie pokrewieństwa, pochodzenia"                 

                                                                                                                                                      Marcel Messing

 

CZYM JEST PRAWO PRZYCIĄGANIA?

  Prawo Przyciągania opiera się głównie na dwóch prostych zasadach: 

 

 1. Jesteś swoimi myślami i wszystko co się dzieje w Twoim życiu jest efektem Twoich myśli. Twoje myśli PRZYCIĄGAJĄ wszystkie zdarzenia jakie Cię spotykają.

2. Podobne przyciąga podobne – jeżeli myślisz o pozytywnych rzeczach to „PRZYCIĄGASZ” do siebie pozytywne wydarzenia, sytuacje i ludzi, natomiast jeżeli myślisz negatywnie to przyciągasz negatywne wydarzenia, sytuacje i ludzi. 

Bardziej rozbudowane pojęcie "PRAWA RPZYCIĄGANIA" to" KARMA -  "PRAWO PRYCZYNOWO SKUTKOWE" (dot. wielu wcieleń - łącznie z obecnym)  chodzi teraz o teraźniejszość i dlatego tu skupiamy sie tylko na tym:-) Dla zainteresowanych:  Karma i jej działanie w świetle Konceptu Dipolarnej Grawitacji (dr inż. Jan Pająk)  http://www.sm.fki.pl/index.php?nr=karma  

 KARMA Annie Besant http://www.teozofia.org/czytelnia/karma.pdf W książce A. Besant przedstawia działanie KOSMICZNEGO PRAWA PRZYCZYNY I SKUTKU w naszym świecie, w świecie dobra i zła.  

KARMA

Każda myśl ludzka w chwili swego powstania przechodzi w świat wewnętrzny i staje się
w nim istotnością zdolną do działania przez połączenie się – możemy to też nazwać
skojarzeniem się z elementalem, to znaczy z jedna z pólinteligentnych sił, znajdujących się w
przyrodzie. Żyje ona jako działająca inteligencja – stworzenie zrodzone przez umysł – przez
dłuższy lub krótszy przeciąg czasu, stosownie do natężenia wysiłku mózgowego, który jej dał
początek. Tak więc dobra myśl znajduje przedłużenie w postaci aktywnej dobroczynnej siły,
zła zaś w postaci złośliwego demona. W ten sposób człowiek nieustannie zaludnia otaczające
go prądy w przestrzeni całym własnym światem, przepełnionym potomstwem jego fantazji,
pożądań, impulsów i namiętności. Prądy te działają na każdy wrażliwy lub nerwowy ustrój,
gdy tylko się z nimi zetknie, proporcjonalnie do ich siły dynamicznej. Buddyści nazywają to
„Skandhą ", a Hindusi nadają temu miano „Karmy". Adept tworzy te kształty świadomie,
inni ludzie rzutują je nieświadomie.

Annie Besant -   http://chomikuj.pl/TWL/DUCHOWA+WIEDZA


Człowieku, gdybyś ty wiedział, jaka twoja władza
Kiedy myśl w twojej głowie , jako iskra w chmurze
Zabłyśnie niewidzialna, obłoki zgromadza
I tworzy deszcz rodzajny , lub gromy i burze;
Gdybyś wiedział, że ledwie jedną myśl rozniecisz,
Już czekają w milczeniu, jak gromu żywioły,
Tak czekają twej myśli szatan i anioły:
Czy ty w piekło uderzysz, czy w niebo zaświecisz;
A ty jak obłok, górny, ale błędny pałasz
I sam nie wiesz, gdzie lecisz, sam nie wiesz co działasz.
Ludzie! Każdy z was mógłby samotny, więziony,
Myślą i wiarą zwalać i podźwigać trony!...

 

                                                        Adam Mickiewicz.

                                                 

 

Jeśli ktoś NIE wie na czym to polega to proponuję np.

 

PRAWO PRZYCIĄGANIA fragment filmu "The Secret" ( z lektorem)
http://pl.youtube.com/watch?v=Jo6DpbTLsNg&feature=related 

 

 "The SECRET" jak działa PRAWO PRZYCIĄGANIA. Jest to jedno z wielu Uniwersalnych Praw Kosmosu, opisanych wiele lat temu w książce Prof. J. Gniteckiego "Uniwersalne Prawa Kosmosu" (Poznań, 1994).

                                                                              

Film - Sekret (The Secret) lektor http://mrfire.pl/sekret-polskie-napisy-pelna-wersja/  )                                              

Film - David Icke - The Freedom Road (Droga do wolności, część 3/3  - folder  NWO David Icke )

Książki:  "Sekret" Rhondy Byrne (film The Secret- jest filmową wersją książki) - dostępna w księgarniach,Podobna pozycja - "Potęga podświadomości" Josepha Murphiego i inne  - wiecej ( PRAWO PRYCIĄGANIA )

 

 

  „Co wewnątrz, to na zewnątrz; co na górze, to na dole”.

Znaczy to tyle, że każde podświadome wyobrażenie uka­zuje się na ekranie czasu i przestrzeni. Także Mojżesz, Izajasz, Jezus, Budda, Zaratustra, Lao-Tse i inni oświeceni prorocy różnych epok głosili taką samą prawdę. Cokolwiek pod­świadomie odbierzesz jako prawdę, przybierze trwałą postać sytuacji zewnętrznej, stanu albo wydarzenia. Ruchy psychiczne i fizyczne warunkują się wzajemnie i tworzą własną równo­wagę. Jako w niebie (w twoim umyśle), tak i na ziemi (w twoim ciele i otoczeniu) - oto wielkie prawo życia.

Prawo akcji i reakcji, ruchu i spoczynku obowiązuje w całej przyrodzie

 

 

 

Potęga podświadomści  Joseph Murphy

 

 

 

Naturalnie dla tych którzy mają ta wiedzę kolejnym krokiem będzie Huna - tam jest dokładnie wytłumaczony podział umysłu: na trzy jażnie świadomość, podświadomość i nadświadomość (tzw. średnie, niższe i wyższe JA)

 

PRAWO  PRZYCIĄGANIA  opiera się na prostym schemacie:

 

 Jesteś częścią wszechświata, jesteś energią, a Twoje myśli tak jak i myśli innych ludzi krążą po wszechświecie. Wszystko o czym myślisz stale, wszystko co powtarzasz sobie codziennie, co godzinę, co minutę, co sekundę, wszystko w co wierzysz – staje się Twoją podświadomą wartością, a Twoja podświadomość automatycznie manifestuje do „wszechświata” że tego pragniesz – przyciągasz od wszechświata to o czym myślisz.

Podświadomość nie zna pojęcia dobra i zła – podświadomość uznaje że wszystko o czym myślisz jest tym co chcesz mieć – gdybyś nie chciał to byś o tym nie myślał – dlatego robi wszystko co w jej mocy, żeby "DAĆ" Ci to o czym myślisz.

Przedstawiając teorię prawa przyciągania jeszcze krócej - „Wszechświat” jest sklepem, a Twoje myśli kupują dla Ciebie co chcesz –Jeżeli myślisz pozytywnie o pieniądzach, miłości, swoich marzeniach – dostaniesz. Jeżeli ciągle myślisz o problemach finansowych, o Twoim nieudanym życiu uczuciowym, o Twoim pechu życiowym – dostaniesz tego jeszcze więcej.

Dla wszechświata i Twojej podświadomości nie ma różnicy – każdy cel i każde pragnienie jest tylko czymś co trzeba Ci dać.

 

CZYM JEST WSZECHŚWIAT ?

 Wszechświat jest tym w co wierzysz – jeżeli wierzysz w Boga, niech wszechświat będzie Twoim Bogiem, jeżeli wierzysz w siebie to niech wszechświat będzie Tobą - nie ma znaczenia czym jest wszechświat dla Ciebie – ważne żebyś wierzył, że on może dać Ci cokolwiek chcesz.. .

Jeżeli wierzysz w Jezusa, to niech on będzie Twoim wszechświatem który daje Ci co chcesz. Musisz zrozumieć że Bóg sam w sobie nie czyni go prawdziwym – prawdziwym czyni go to, że w niego wierzysz (przecież każdy wierzy w innego Boga i dla każdej z tych osób „ich” Bóg jest tak samo prawdziwy)

Bo tak naprawdę BÓG jest jeden, a ludzie różnie Go nazywają,  pojmują, przedstawiają.

 

 "Bóg jest to gigantyczny samoświadomy, myślący, oraz inteligentny program który wyewolucjonował się naturalnie w "przeciw-materii" (czyli w pierwotnym nośniku inteligencji wszechświata), który rezyduje w owej przeciw-materii, który softwarowo, dynamicznie i hierarchicznie formuje z owej przeciw-materii wszystko co tylko manifestuje swoją obecność w całym wszechświecie, oraz który inteligentnie zarządza wszystkim co tylko się dzieje w całym wszechświecie".


       Cytat pochodzi z opracowania - Naukowe odpowiedzi świeckiej filozofii totalizmu
       na podstawowe pytania o Bogu 
(dr inż. Jan Pająk)  http://www.totalizm.pl/god_pl.htm

 

 

 

 

Była kiedyś duszyczka, która wiedziała, że jest światłością, młoda i przeto żądna doświadczenia. “Ja jestem światłością", powiadała. “Ja jestem światłością." Jednak świadomość ani powtarzanie tego nie mogły zastąpić doświadczenia siebie jako światłości. W świecie, z którego wywodziła się duszyczka, panowała wyłącznie jasność. Każda dusza była wspaniała, każda niepowszednia, i każda błyszczała blaskiem Mojej światłości. Zatem owa duszyczka była niczym płomyk świecy na słońcu. Zanurzona w jasności, której stanowiła część, nie mogła siebie dostrzec, ani doświadczyć, Czym W Istocie Jest.

Stało się wiec, że duszyczka zapragnęła siebie poznać. Tak mocne było jej pragnienie, że pewnego dnia powiedziałem: “Czy wiesz, Maleńka, co musisz uczynić, aby zaspokoić to swoje pragnienie?"

“Co takiego, Boże? Co? Nie cofnę się przed niczym!", odparła duszyczka.

“Musisz odłączyć się od nas", rzekłem, “a potem pogrążyć się w ciemności."

“A czymże jest ciemność, o Przenajświętszy?", spytała duszyczka.

“Wszystkim, czym nie jesteś ty", wyjaśniłem i duszyczka zrozumiała.

Tak wiec oddzieliła się od Całości i zstąpiła do innego świata. A w tym świecie miała moc ściągania na siebie wszelkich odmian mroku. I tak postąpiła.

Lecz pośród owych zgromadzonych ciemności zawołała, “Ojcze, Ojcze, dlaczego mnie opuściłeś?" Ja i wy to czynicie w swej najczarniejszej godzinie. Ale przecież ja nigdy was nie porzuciłem, zawsze stoję u waszego boku, gotów przypomnieć wam, Czym W Istocie Jesteście; zawsze gotów przyjąć was z powrotem do siebie.

Zatem, bądźcie światłem - w ciemności i nie przeklinajcie jej.

 .

 

 

Rozmowy  z Bogiem (tom I) Neale Donald Walsch  http://www.rzb.pl/

 

 

 

Krótko mówiąc – nie ma znaczenia czym dla Ciebie jest wszechświat – ważne żebyś wierzył, że daje Ci to o czym myślisz.

 

To oczywiście min.(czyt. proponownych materiałów dot. samego P.P. - KARME -rozpatrujemy tutaj głównie w kątekście obecnego wcielnia - więc jakby w ramach P.P.) żeby POZNAĆ, ZROZUMIEĆ i wreszcie PRAWIDŁOWO STOSOWAĆ - "PRAWO PRZYCIĄGANIA".

Z ww. źródeł dowiadujemy się, że wszytko co przyciągasz ma początek w  UMYŚLE, gdyż MYŚL jest NIESŁYCHANIE potężnym "narzędziem" w które wyposażył człowieka BÓG, a On spełnia każdą MYŚL (obowiązuje kolejność: myśl, słowo, czyn -dlatego jest ona tak ważna) Np. Zawsze zanim coś powiemy, zrobimy jako pierwsza pojawia się MYŚL- stąd taka kolejność i prosty logiczny wniosek.

 Jeszcze raz PODKREŚLAM ważność MYŚLI "BHP - duchowe" tu i wszędzie, na całe życie w świecie fizycznym - materii(i nie tylko - nie ma mowy o wejściu do innego  lepszego  świata jeśli myśli nie są nieskazitelnie czyste, przepełnione miłością -to podstawowa lekcja na Ziemi, którą każdy powinien zaliczyć jeśli chce  się tam dostać... ) - to kolejny powód jako motywacja, żeby zapoznać sie z PRAWEM PRZYCIĄGANIA -tworzonym umysłem poprzez myśl.

 Zatem w związku z powyższym cokolwiek zobaczysz przeczytasz zachowaj spokój i POZYTYWNĄ  MYŚL zawsze !. Jeśli z jakiegoś powodu NIE potrafisz lub NIE możesz to odłóż czynności, które powodują "to" do czasu kiedy będziesz mógł zapanować nad tym wówczas będziesz zgodnie z PRAWEM PRZYCIĄGANIA w 100% bezpieczny (bo jeśli nie myślisz negatywnie to NIE przyciągasz takich zdarzeń, istot, ludzi itp. - analogicznie  dokładnie odwrotnie działa to i w drugą stronę). Nawet wręcz sugeruje wizualizować czy też utrzymywać w umyśle ochronę Boga czy Anioła Stróża(inna nazwa - "wyż. Ja").

 Nie jest to koniec, lecz minimum na, którym opiewają  inne działania zmierzające do polepszenia bezpieczeństwa i co się z tym wiążę jakości życia. Działania te w dalszej części otwierają jeszcze szerszy zakres na różne aspekty życia. W głównej mierze polegają na świadomym ingerowaniu w siebie poprzez przeprogramowywanie  podświadomości(NLP -ogólnie) . W codziennym życiu też ma to miejsce z tą różnicą, że jest nieświadome i destruktywne. Pobieżnie schemat  niejawnego działania, może przybliżyć film pt. Neuromarketing  -czyli jak skłonić mózg do zakupów. filmy naukowe  

   

UWAGA !

 WSZYSTKIE PLIKI UMIESZCZONE NA TEJ STRONIE (w tym chomiku) SĄ ZAPREZENTOWANE dla poszukujących PRAWDY.

MOŻNA I NALEŻY  JE WYKORZYSTYWAĆ W CELACH INFORMACYJNYCH (Informacja-łac. informatio - wyobrażenie, pojęcie; -  zawiera człony  in i forma. W formie zawarte jest ŚWIATŁO, INTELIGENCJA, ŚWIADOMOŚĆ, SIŁA DUSZY).Całe stworzenie opiera sie  na sile energii duchowej, inteligencji, ŚWIETLE i MIŁOŚCI. 

 INFORMACYJNYCH GDYŻ NAZLEŻY SIĘ DZIELIĆ WIEDZĄ Z BLIZNIM.

 NIEZGODNE Z UNWERSALNYM PRAWEM KOSMICZNYM (UPK = PRAWEM BOSKIM) JEST: ZATAJANIE, PRZEINACZANIE, WYKORZYSTYWANIE ICH DO CELÓW KOMERCYJNYCH. Zgodnie z UPK Każdy ma prawo zapoznać się z prezentowanymi na niniejszej stronie materiałami, sam zadecydować jak je zinterpretuje i co z tym zrobi. 

 

 OSTRZEŻENIE !

 

 

 Nieznajomość UNIWERSALNEGO PRAWA KOSMOSU (tj. praw ustanowionych przez Boga -PRAWO PRZYCIĄGANIA jest tylko malutkim wycinkiem - a tak naprawde Bóg - pozwolił na takie "prawa" -W Prawdziwym Królestwie, prymitywne koncepcje takie jak czas, życie biologiczne, karma, prawa fizyki nie istnieją.Szerzej: KOSMOS- SERCET SPEACE ) NIE zwalnia od odpowiedzialności ŻADNEJ istoty tj. np. ISTOT ŚWIATŁA (Aniołów), ISTOT CIEMNOSĆI ( Upadłych Aniołów), ISTOT LUDZKICH (nas maluczkich)i wszystkich innych zamieszkujących  kosmos (NIE istnieje nic ponad BOGIEM ).

 

 "...Gdyby "ONI" byli świadomi praw panujących w Kosmosie, praw harmonii, którym nie można sie przeciwstawić, nie zaczynaliby nigdy tej gry. Mowa wiec i tu o ignorancji. Przekonanie, iż arogancja możemy przeciwstawić sie prawom kosmicznym, świadczy o ignorancji, życiu w iluzji, złudzeniu, chęci panowania, absolutnej niewiedzy..."

  fragment :Wywiad z Marcelem Messingiem (Cytat dot. nieświadomych ludzi, zajmujących  wysokie stanowiska państwowe)(Worden Wij Wakker – Czy się przebudzimy?) http://www.nieznanyswiat.pl/content/view/255/2/

"ONI" -(ci którzy łamią UPK -np. UPADLI STRÓZE lub UPADŁE ANIOŁY  dobrze o tym wiedzą , bo w końcu kiedyś służyli Bogu - dlatego nigdy NIE łamią osobiście UPK - wykorzystują nieświadome tego faktu inne ISTOTY m.in. .ludzi !)

 "GRA" - Wykonywanie posłusznie poleceń w zamian za dobra materialne. Naprawdę jest to precyzyjnie ułożony plan " ISTOT CIEMNOŚCI" manipulujących nimi - dla swoich zysków tj. próby całkowitego przejęcia kontroli nad planetą Ziemia = NOWY PORZĄDEK ŚWIATA (ang. NEW WORLD ORDER ) Struktura piramidalna  NWO zarządzana z ukrycia SIŁAMI CIEMNOŚCI  przez – UPADŁE ANIOŁY  z szefem na czele - zaprezentowana w pigułce: http://www.zbawienie.com/tabela.htm

 

     WEZWANIE DO PRZEBUDZENIA ! 

 

Wezwanie Do Przebudzenia ( Wake Up Call)  Dynamiczna kompilacja 'filmów prawdy', przedstawiająca ogólny zarys rzeczywistości. http://www.youtube.com/watch?v=KfwM4W96Ay0&hl=pl

 

Wielu z was jeszcze „śpi” i uważa , że nie musimy nic robić i że wszystko rozwiąże się samo przez

się....ale to błąd. W krótkim okresie czasu jaki nam pozostał musimy jeszcze wiele zrobić.

 Proces „budzenia się” przyspiesza i Ciemna Strona jest świadoma, że już niedługo znacząca liczba

ludzi zacznie widzieć poprzez kurtynę ich oszustwa. Dlatego tak bardzo się śpieszą aby rozłożyć

gospodarkę około wiosny 2009, spowodować problemy na skalę światową, po czym wysłać wojsko

celem rozwiązania problemów które sami wykreowali. I tak zaczną realizować swój zasadniczy cel

– Nowy Porządek Świata (New World Order), gdzie rząd światowy eksterminuje 5/6 obecnej

populacji. Mała grupa będzie sprawowała władzę nad całą resztą niewolników zamieniając planetę

w naprawdę okropne miejsce.

 

Niektórzy PRZEBUDZENI "zwalczają" NWO np. tak: 

 ”…Powtarzamy wam, nie jesteście naszymi królowymi, naszymi królami, ani naszymi bogami. Nie jesteśmy waszą własnością, waszymi niewolnikami…”  (Dziennikarz Alex Jones ) http://www.youtube.com/watch?v=ksXmRBOKWCs

 ”...Spójrzmy na Świat  proszę państwa .Czy to siła miłości kontroluje ten Świat ? Prowadzi planetę w dzisiejszych czasach ? Oczywiście , że nie…” (Dziennikarz David Icke)  http://www.youtube.com/watch?v=gUCWklH-hgk&hl=pl

  Film dokumentalny o przymusie płacenia podatku na kościół i o starszej osobie, która się temu sprzeciwia, przezwyciężając opór społeczny oraz własne słabości .(Pewna Pani emerytowana lekarka z Wrocławia)  http://www.vimeo.com/3042049

 Nawet kilkunastoletnie dzieci z ECU – Dziecięcej Organizacji zajmującej się Środowiskiem ..Mali ludzie za to o  WIELKIM SERCU   mądrości i świadomości. (Nastoletnia Seven Suzuk)  POKÓJ Ziemi (ZWALCZAJ NWO) 

 

THE REVOLUTION IS NOW
Kanał użytkownika NWOPL  http://www.youtube.com/user/NWOPL

Wiadomość od Architekta http://www.youtube.com/watch?v=T8EZBkO_75s&feature=fvw

 

 

 

 Jeszcze jest czas, zacznijmy więc zmieniać SWIAT !

 

Musimy wyjść przed szereg, nie z bronią w ręku, nie tak jak oni, ale z wyższą świadomością, z

transcendencją Prawa Przyciągania(Law of Attraction), wizualizując, że nie chcemy zła pod

jakąkolwiek  postacią w naszej rzeczywistości. Jeśli dwoje się kłóci i walczy, i jeden z walczących

zda sobie sprawę, że walka jest bezużyteczna i odejdzie, wtedy przeciwnik dla niego nie istnieje,

został usunięty z jego życia na dobre, choćby nie wiadomo co tamten mówił. Jego słowa po prostu nie docierają.

 To jest taki przykład obrazujący jakie to może być proste jeśli się „obudzimy” żeby to zrobić.

 

 

Z głębi serca wierzę, że globalna medytacja to dopiero początek.

Zacznie sie ona jako test, eksperyment, po to, żeby wkrótce zmienić się w coś zadziwiająco

potężnego.

To zmieni rzeczywistość tego świata. Nasza planeta zacznie wibrować światłem. Nawet ludzie na

ulicy poczują różnicę.

w każdym razie, ja osiągnąłem to, po co tu przyszedłem. przekazałem informację.

Mam nadzieję, że będziemy mieć siłę, aby odłożyć na bok różnice, które nas dzielą, zjednoczyć się

i pokazać naszą prawdziwą boską naturę, która skrywa sie głęboko w każdym z nas.

To czas na ostatni ruch....

Jesteś z nami?

Wszyscy jesteśmy jednością. Nie istnieje rasa, współzawodnictwo, przywódcy, hierarchia. Wszyscy

jesteśmy równi i jesteśmy częścią tej samej świadomości. Jesteśmy w stanie zmienić otaczającą nas

rzeczywistość jeśli zaczniemy „dostrajać się” do Jedności.

 

Proszę, dołącz do nas. Zacznijmy zsynchronizowaną światową medytację i zmieńmy Ziemię w miejsce gdzie panuje światło. Wszyscy jesteśmy Światłem i Ogniem Boskiego Tworzenia. To jest to, co czuję głęboko w swym sercu i o czym wiem na pewno....

 

Pokój, Światłość, Miłość, Jedność i Harmonia

Z wyrazami szacunku

Astralwalker

 

http://www.buycontacthasbegun.com/support-files/nexuspolish.pdf 

 

 

Project Camelot Interviews David Icke 1/13 (Napisy PL)

http://www.youtube.com/watch?v=OQi9jAz-mLU&feature=related

lub

http://davidicke.pl/

 

 

  "... A więc... ludzkie życie to najbardziej niejednorodny zespól gier rozgrywanych w obrębie innych gier... z, no, zasadami, które rządzą innymi zasadami, a wszystkie gry są tak pomieszane, że w ogóle nie wiesz, w którą z nich właśnie grasz. A ponieważ ludzie grają naraz w wiele gier, są tak zaabsorbowani tym, co robią, że zupełnie zapominają, iż wszystko jest tylko grą. Nawet nie wiedzą dlaczego grają i jak doszło do tego, że zaczęli grać. ..."

Dalekie Podróże, Robert Monroe

 

 

 

Przekaz światła dla światła za pomocą światła

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     Przebudzony to ktoś kto dalej świadomie uczestniczy  w grze,  ze znajomością wszystkich  zasad,  innych gier zawierających się w tej  grze,  a więc sam decyduje  w jakie  inne gry grać, aby  jeśli zechce zakończyć tą  grę

Koniec przekazu światła dla światła od światła  

                                                                                                                                                                                                        NIECH ŚWIATŁO NAS PROWADZI  - TWL

 

 

 Nie wierzcie w jakiekolwiek przekazy tylko dlatego, że przez długi czas obowiązywały w wielu krajach. Nie wierzcie w coś tylko dlatego, że wielu ludzi od dawna to powtarza. Nie akceptujcie niczego tylko z tego powodu, że ktoś inny to powiedział, że popiera to swym autorytetem jakiś mędrzec albo kapłan, lub że jest to napisane w jakimś świętym piśmie. Nie wierzcie w coś tylko dlatego, że brzmi prawdopodobnie. Nie wierzcie w wizje lub wyobrażenia, które uważacie za zesłane przez Boga. Miejcie zaufanie do tego, co uznaliście za prawdziwe po długim sprawdzaniu, do tego co przynosi powodzenie wam i innym. (Kalama Sutra)

Gautama Budda

 

 

PUENTA

Wszystko to zostało opisane  Mandalą, a my wszyscy w niej, bo  jesteśmy jej fraktalą.

Nadmieniam, że sam fakt zamieszczenia  jakiegoś materiału wcale nie musi oznaczać  zgodności treści w nim zawartej z moimi poglądami. Staram się aby tak nie było, lecz  jako istota niedoskonała mam prawo do popełniania błędów… Jednak kiedy zdaję sobie sprawę, że popełniam błąd, natychmiast go poprawiam. Również nie pozostanę bezczynny na ewentualne sygnały od przeglądających. Co z kolei nie musi być równoznaczne z aprobatą czyjegoś zdania. Na pewno będzie równoznaczne z akceptacją istnienia innego. Stan taki może ulec zmianie, zapoczątkowany wnikliwą analizą wynikającą z wielu czynników … Powyższe stwierdzenia są owocem różnych doświadczeń zmierzających do poznania mało poznanego. Paradoks tego polega na tym, że mało poznany jest wszystkim bardzo znany. Jest tak bardzo znany, a jednocześnie przez wielu został zapomniany, że  uznany za nieznanego. Na dodatek udział w tym wielkim przedsięwzięciu na skalę prawię niepojmowalną przez człowieka, ale dobrze znaną mało znanemu  biorą inne dobrze znane siły. Tu  kolejny paradoks, bo siły te są dobrze znane, ciemnościami  nazywane, a jednocześnie prawie w ogóle nie rozpoznane. Następstwem tego jest niezrozumienie polegające na pojmowaniu tych sił jako znanego wszystkim mało poznanego, ale tak bardzo zapomnianego i niedocenionego. W wyniku tego wielu ma taki mętlik w głowie, iż propagandowy fałsz uznało za prawdę. Nastąpiło kompletne wywrócenie tego świata do góry nogami. Gdzie miłość uznawana jest za nienawiść, wolność za zniewolenie, a prawda za kłamstwo. Jeszcze inni na podstawie takich przeinaczeń, ośmielają się twierdz, że zapomniany w ogóle nie istnieje .Nie jest jednoznacznie wiadome czy robią to świadomie. Może są zmanipulowani, a może tak przekonani, lecz nadal nie wiadomo skąd wiedzę czerpali. Manipulacji różnego rodzaju jest tak dużo, że  źródła mówiące  o nich ukazują tylko  jakąś część, a jednocześnie nierzadko posiadają w sobie  fragment innej manipulacji. Z tej zagmatwanej treści o intrygującej wieści, widać przeinaczenia, które dla uproszczenia  można nazwać  błędami.  Z jednego błędu powstał inny, a ten inny zrodził kolejny z kolei ten kolejny zrodził jeszcze inny.  Tak wymieniać można by bez końca, aż dnia można by  doczekać  końca. Niektórzy o tym mówili, całe życie temu poświęcili i tylko jakąś część tego ujawnili. Rożnie ich odbierano, często niewłaściwie zrozumiani, zostali zamordowani. Dziś nie wiele się zmieniło, tylko czas inny mamy i nowe metody spreparowanych  zbrodni.Zazwyczaj są prawie nierozpoznawalne, bo niejawnie preparowane, a  jawnie inaczej  przedstawiane.

Wszystko to jest poplątane, zagmatwane, że wymaga wnikliwszego się przyjrzenia, aż do sedna sprawy ujrzenia. Na tym więc zakończę , ledwo  wspominając co zawierają materiały, które być może nigdy nie doprowadzą do końca tej zagmatwanej sprawy. Możliwe, że początek jest końcem jednego, a  koniec jest początkiem drugiego i tak bez końca. Jednak  nie jest tak do końca, bo koniec tego końca nakreślić może ta treść  zakręcona, jeśli wzbudziła chęć poznania która, może być inspiracją do zainicjowania procesu  przebudzania. Droga do tego wcale nie łatwa i przyjemna bez znajomości podstawowych zasad  jej pokonania. Roźnie ludzie ją pojmują, lecz najprościej słowem „życie” ją zdefiniuję. Zatem, żeby  się przyjemniej wędrowało „Prawo Przyciągania” nauczyć by się  przydało.

Na dziś niech nauka będzie z tego taka, że jest to najtrudniejsza z nauk, bo zawiera w sobie wszystkie nauki, które zawierają inne nauki zmierzające do tej nauki.

                                                                                                                                     http://www.mandala.tv/  TWL

 

 

 

 

 Wyszukuj filmy, muzykę, zdjęcia i inne pliki
chomikowane          http://chomikowane.pl/#

 

 

Data najnowszego aktualizowania : marzec 2010 roku.