Zapraszam po najnowsze programy PC 2020! - pierwszy folder! Oczywiście pełne wersje (zawierające crack/patch/keygen/key/activator). Codzienna dostawa programów. Wszystkie programy są spakowane w paczki "zip" dzięki czemu nie potrzebujesz żadnych dodatkowych programów do wypakowywania archiwum oraz nie zawierają hasła.

100% mój upload!

 

Przed dodaniem sprawdzam czy wszystkie pliki są w paczce.

 

Ważne!:

Podczas pobierania, instalacji i crackowania należy koniecznie wyłączyć antywirus ponieważ taki program będzie wykrywał tam wirusa i pliki te będą kasowane. W przypadku systemu Windows 10 należy koniecznie wyłączyć również Windows Defender i ochronę w czasie rzeczywistym (Real-time Protection) gdyż w przeciwnym razie system samodzielnie usunie takie pliki bez naszej zgody i wiedzy.


UWAGA!

Wszystkie pliki w tym chomiku zostały zamieszczone informacyjnie. Od momentu ściągnięcia na dysk pliki należy usunąć w ciągu 24h. Wykorzystywanie ich w celach komercyjnych jest niezgodne z prawem. Autor chomika nie ponosi żadnej odpowiedzialności za niezgodne z prawem wykorzystywanie zasobów znajdujących się w tym chomiku.


Teraz online: