WAŻNE DLA ODWIEDZAJĄCYCH MOJEGO CHOMIKA!!!

     Wszystkie pliki w tym chomiku zostały zamieszczone są tylko i wyłącznie w celach informacyjnych. Zgodnie z polskim prawem ściągnięte pliki posiadające prawa autorskie można przechowywać na dysku 24 h. Jeśli więc chcesz pobrać pliki musisz po 24 h od momentu pobrania ich na dysk skasować je ze swojego komputera. Wykorzystywanie ich w celach komercyjnych jest niezgodne z prawem.

     Autor chomika nie ponosi żadnej odpowiedzialności za niezgodne z prawem wykorzystywanie zasobów znajdujących się na tym chomiku. Wszystkie pliki z tej strony ściągasz na własną odpowiedzialność.

 

USTAWA z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych 

Art. 23. 1. Bez zezwolenia twórcy wolno nieodpłatnie korzystać z już rozpowszechnionego utworu w zakresie własnego użytku osobistego. 

Art. 34. Można korzystać z utworów w granicach dozwolonego użytku pod warunkiem wymienienia imienia i nazwiska twórcy oraz źródła. Podanie twórcy i źródła powinno uwzględniać istniejące możliwości. Twórcy nie przysługuje prawo do wynagrodzenia. 

Art. 231. Nie wymaga zezwolenia twórcy przejściowe lub incydentalne zwielokrotnianie utworów, niemające samodzielnego znaczenia gospodarczego. 

Autor chomika nie ponosi żadnej odpowiedzialności za niezgodne z prawem wykorzystywanie zasobów znajdujących się na tej stronie. Wszystkie pliki ściągacie na własną odpowiedzialność.Autor serwisu nie ponosi żadnej odpowiedzialności za niezgodne z prawem wykorzystanie zasobów znajdujących się na stronie.