Wszystkie pliki na tym chomiku zostały zamieszczone informacyjnie lub w celach promocyjnych. Są to pliki o pogorszonej jakości, które mają Was zachęcić do zakupienia w sklepie oryginału. Od momentu ich ściągnięcia na dysk, należy je usunąć w ciągu 24h. Wykorzystywanie ich w celach komercyjnych jest niezgodne z prawem.

 

Informacja dla członków organizacji rządowych lub pozarządowych do walki z piractwem komputerowym lub jakąkolwiek inną grupą spełniającą takie funkcje, a także jeśli po prostu jesteś pracownikiem tych grup -

NIE MOŻESZ przeglądać jak i ściągać żadnych plików umieszczonych w folderach !!!

 Jeśli będziesz przeglądał lub ściągał zamieszczone tam pliki, a nie spełniał wszystkich powyższych warunków - złamiesz międzynarodowe prawo do prywatności (Internet Privacy Act podpisany w 1995), co będzie znaczyło, że NIE MOŻESZ rościć prawa do ukarania żadnych osób lub firm które przetrzymują tu swoje pliki, nie możesz także sądownie ścigać żadnej z tych osób, włączając w to jej rodzinę, przyjaciół oraz wszystkich innych, którzy korzystali z zamieszczonych materiałów.

 

Autor chomika nie ponosi żadnej odpowiedzialności za niezgodne z prawem wykorzystywanie zasobów znajdujących się w tym chomiku. 

Wszystkie pliki ściągacie na własną odpowiedzialność !!!

 

KŁÓDKA: batori