UWAGA.

 

Nie wszystkie pliki są moją własnością! Wszelkie prawa autorskie należą do ich właściwych twórców. Zamieszczam je w celach promocyjnych, a nie dla czerpania korzyści majątkowych!

 

                                                                                                  Uwaga.

Wszystkie pliki są umieszczone jedynie w celach promocyjnych. Zgodnie z polskim prawem od momentu ściągnięcia na dysk, należy je usunąć w ciągu 24h. Wykorzystywanie ich w celach komercyjnych jest niezgodne z prawem. Autor chomika nie ponosi żadnej odpowiedzialności za niezgodne z prawem wykorzystywanie zasobów znajdujących się na tej stronie. Ściągacie na własną odpowiedzialność!!!

 

                                                                                                  Uwaga.

USTAWA z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych Art. 23. 1. Bez zezwolenia twórcy wolno nieodpłatnie korzystać z już rozpowszechnionego utworu w zakresie własnego użytku osobistego. Art. 231. Nie wymaga zezwolenia twórcy przejściowe lub incydentalne zwielokrotnianie utworów, niemające samodzielnego znaczenia gospodarczego Art. 34. Można korzystać z utworów w granicach dozwolonego użytku pod warunkiem wymienienia imienia i nazwiska twórcy oraz źródła. Podanie twórcy i źródła powinno uwzględniać istniejące możliwości. Twórcy nie przysługuje prawo do wynagrodzenia.

 

                                                                                                 Regulamin:

1) Pliki można ściągać jeśli ma się ich oryginał i ściągnięty plik będzie służył jako kopia zapasowa...

 

2) Możesz ściągać pliki nawet jeśli nie masz oryginału pod warunkiem że po 24 godzinach zostaną one usunięte

 

3) Nie ponoszę żadnej odpowiedzialności za pliki i za ich niepożądane działanie. Zgodnie z polskim prawem ściągnięte pliki posiadające prawa autorskie można przechowywać na dysku przez 24h. Administrator tego chomika nie odpowiada za znajdujące się tu pliki. Jeśli chcesz pobrać pliki musisz po 24h (od momentu pobrania ich na dysk) skasować je ze swojego komputera.

 

Chętnie wymienię z kimś audiobooki. W tej sprawie zapraszam na priv. Poluję teraz na Wiedźmina i Bramę do Wieloświata, poza tym chętnie przygarnę Dobry Omen. 

 

Jeśli folder jest, ale jest pusty, to znaczy, że plik/pliki pojawi się/zaczną się pojawiać tam maksymalnie za 48h

Hasło: 123