UWAGA!!!

 

"Drodzy Użytkownicy,

 

Jak zapewne jesteście świadomi, wraz z upłynięciem 27 lutego 2021 roku administracja serwisu Chomikuj.pl dokona usunięcia znacznej części plików w większości nadal funkcjonujących profili, uwzględniając zarówno pliki oryginalne, jak i ich kopie zapasowe. Proceder ten nie ominął także i mnie, i postawił mnie w bardzo niekomfortowej sytuacji, w efekcie której zmuszony jestem wstrzymać się na pewien czas z aktywnością, tj. dodawaniem nowych materiałów. Niniejszy CHOMIK, choć dla większości użytkowników pozostaje publiczny, oferując w zamian określony zestaw treści audio-wizualnych oraz interaktywnych, dla mnie osobiście, stanowi równocześnie doskonały substytut wirtualnego dysku magazynowego, umożliwiającego mi przechowanie kopii zapasowych newralgicznych materiałów, bez większej obawy o kwestie ograniczeń przestrzeni, typowych przecież dla fizycznych dysków twardych oraz pozostałych serwisów o charakterze dysku w chmurze. Niestety, w obliczu obecnej sytuacji (Ci, którzy śledzili informacje, wiedzą raczej dlaczego tak się dzieje), portal Chomikuj.pl zdecydował się wyselekcjonować znaczny zakres plików prywatnych do kasacji w ww. dniu, a ja sam zmagam się w konsekwencji z odzyskiwaniem ogromnej ich części na dzień dzisiejszy. Wobec powyższego informuję was, szanowni Użytkownicy, iż profil "gietownik" pozostanie pozbawiony nowych treści do udostępnienia, do odwołania, wykorzystując ten czas na reorganizację zasobów prywatnych, zarówno w formie fizycznej, jak i cyfrowej (czyt. ponowne ich przesłanie na serwer). Dotychczasowe treści dla użytkowników pozostaną nadal dostępne (jeśli nie zostały one wyznaczone do usunięcia z dniem 27 lutego), jednakże nie będę interweniował z ponownym ich przesyłaniem w przypadku późniejszych kasacji po upłynięciu ww. daty. Nadrobienie ewentualnych braków będzie musiało po prostu zaczekać, aż do chwili, gdy sytuacja stanie się klarowniejsza. Wyrażam także nadzieję, iż to co się dzieje teraz, nie stanie się notoryczną praktyką ze strony serwisu Chomikuj.pl w przyszłości, a niestety, obserwując owe okoliczności wydaje się to bardzo możliwe. Tak czy siak, ja nadal tu będę i liczę na to, że Wy także...

 

Shalom,

gietownik"

 

NA POCZĄTEK INFORMACJI KILKA!!!

Ostatnio spotykam się z zastrzeżeniami, że wiele plików, przeważnie gier, nie działa poprawnie. Wszystkie pliki, które tu znajdziecie, to mój własny upload (nie kopiowany od innych użytkowników) i zaświadczam, że w moim przypadku działają poprawnie. Jeśli macie uwagę, że jakaś gra nie działa, niekoniecznie może to oznaczać, że plik sam w sobie jest uszkodzony. W wielu przypadkach okazuje się, że odpowiedzialność za niedziałający plik może ponosić serwer Chomikuj.pl, na którym się on znajduje, co w tym przypadku powoduje, że nie pobiera się po prostu poprawnie. Proszę mnie nie obwiniać za to, że gra może się nie zainstalować, bądź nawet nie działa. Nie odpowiadam za błędne działanie programów, gdyż może to być wina waszych konfiguracji systemowych, bądź przestarzałej wersji oprogramowania. Ewentualnie jest to wina nieumiejętnej instalacji programu z waszej strony. Od 2010 roku, gry były i są testowane na systemie Windows 7 64 bit. Co do CD-Key, numerów serial: jeśli nie ma ich w obrazie płyty, dlaczego nie poprosicie Wujka Google o pomoc? Ze wszelkimi pytaniami, proszę kierować się na wiadomość prywatną, ponieważ nie czytam wszystkich komentarzy.

 

Drugą kwestią jest dostępna do pobrania na moim profilu muzyka. Od pewnego, dłuższego już czasu administracja Chomikuj.pl dokonuje kasacji utworów muzycznych znanych autorów na zlecenie firm trzecich. Nie inaczej jest na moim chomiku. W efekcie, większość pojedynczych plików stała się całkowicie niedostępna z wyżej wymienionych pobudek, ponadto przypuszczam, iż takie procedery będą miały jeszcze nieraz miejsce. Jeśli zatem szukasz u mnie muzyki w postaci pełnych albumów wybranych wykonawców, OFERUJĘ OPCJĘ POBRANIA PACZEK Z KOMPLETNĄ ICH ZAWARTOŚCIĄ! Paczki te reprezentują tą samą jakość utworów, będących ongiś dostępnych na profilu. Jest to działanie o tyle lepsze, iż zapewnia ono większy komfort w uzyskiwaniu dostępu do preferowanej muzyki. Zalecam wykorzystanie tejże opcji. Dziękuję za uwagę i pozdrawiam!CHOMIK's Codename: Bunciak aka Khar-Selim Vestigium / Liquid RedSixer / Nathan Rotsechsmann / Zbrodniarz Wojenny / Gry są złe, zniszczą Cię i Twoją Matkę też!!!

 

"Tak, mój pseudonim to Khar-Selim. Zachomikowałem się tutaj, ponieważ widzę, że można tutaj przechowywać własne pliki, przy okazji podchodząc do sprawy kolektywnie i dzielić się z innymi (jestem spersonalizowanym indywidualistą, dlatego "przy okazji"). Witam także, jako bytujący od pewnego czasu w tej otchłani CHOMIK i zapraszam do spenetrowania... (kuchnia, jak to zabrzmiało) do sprawdzenia mojego profilu w serwisie Chomikuj.pl. Życzę miłego pobytu 'Ω'. TODA VE SHALOM!"

 

FIGHT THROUGH SCIENCE! FIGHT THROUGH WORK!

STRENGTH AND KNOWLEDGE ARE THE KEYS TO THE SUPREMACY!!!

 

"Jeżeli ktoś interesuje się podbojem kosmosu, to będzie wiedział, iż 12 kwietnia (DZIEŃ MOICH URODZIN) to dzień, w którym w 1961 r. pierwszy radziecki kosmonauta, Jurij Gagarin, jako również pierwszy człowiek poleciał w przestrzeń kosmiczną oraz dzień, w którym 1981 r. poleciał w przestrzeń kosmiczną pierwszy wahadłowiec kosmiczny 'Columbia'. Nie wiem, czy jest to szczęśliwa data, ale nie jest najgorzej, przynajmniej w moim przypadku".

 

Oferuję wam kilka gier, muzykę (różnorakie gatunki i składanki) oraz inne, równie ciekawe pliki rozrywkowej natury.

 

Adresy stron do:

Oficjalny profil "The Brotherhood of LIQUID SKY" na YouTube: www.youtube.com/bunciaknconquer

Oficjalny profil "LIQUID SKY Empire" na DailyMotion: www.dailymotion.com/RedSixer1953

Moja oficjalna strona: www.kharselim.hpu.pl

 

Masz profil na Twitterze? Zapraszam!

@RedSixer1953

 

Coś o braterstwie:

"Niespełna 6 lat temu powstało pewne "bractwo", które ochrzciłem nazwą NATIWORMS. Miało ono odnosić się tylko do tego, co robi przywódca, czyli rozrywka w czystej postaci. Dopiero kilka lat później powstała nasza braterska ideologia, którą się kierujemy. Jej hasła to: " FIGHT THROUGH SCIENCE! FIGHT THROUGH WORK! STRENGTH AND INTELLIGENCE ARE OUR POWER!!!" (w wolnym tłumaczeniu, "Walcz poprzez naukę! Walcz poprzez pracę! Siła i inteligencja to nasza potęga!!!). Walczymy o metal, jesteśmy dziełem Szatana, gdyż sprzeciwiamy się doktrynom religijnym, wierzymy w pokój, który uda się nam stworzyć światu, dzięki naszej potędze i ponadto jesteśmy chorymi LARWAMI, które zostały odrzucone przez społeczeństwo. To wszystko jest z nami od ponad dwóch lat, jednak sporo się zmieniło. Dziś już nie jesteśmy Bractwem NATIWORMS. Całkiem niedawno, ponieważ nazwa została zmieniona 13 listopada 2012 roku, zostaliśmy Bractwem LIQUID SKY (Bractwem Ciekłego Nieba). Działamy na nieco większą skalę i rośniemy w siłę. Jesteśmy nieco starą gwardią, lecz wciąż niepowstrzymaną. Jeśli chcesz rosnąć w potęgę, dzięki temu co robimy, czyli rozrywce i nauce, serdecznie Cię zapraszamy. U nas nie zostaniesz wyśmiany ani upokorzony, my doceniamy swoich braci i swoje siostry. Tymczasem, trzymaj się droga LARWO! Stay (SIC)!!!"

 

Oficjalny film Braterstwa LIQUID SKY, promujący naszą internetową działalność...