Mój chomik hermes50 wyczerpał swoje możliwości przyjmowania dalszych dokumentów w formule, którą preferuję - każdy dokument w odrębnym folderze.

Z tego powodu zacząłem tworzyć chomiki tematyczne:


hermes50-1 SŁUŻBY BEZPIECZEŃSTWA I PORZĄDKU PUBLICZNEGO - UTWORZONY

hermes50-2 WOJSKO POLSKIE - UTWORZONY

hermes50-3 DOKUMENTY PRAWNE - UTWORZONY

hermes50-4 DOKUMENTY O RÓŻNEJ TEMATYCE - UTWORZONY
Szanowny Gościu

Na moim Chomiku znajdują się zbiory różnych dokumentów, które są przeznaczone jedynie do mojego osobistego użytku. Mój Chomik służy dla mnie, jako sposób ich bezpiecznego i trwałego przechowywania.

Biorąc jednak pod uwagę Twoją potrzebę zaspokojenia intelektualnego i merytorycznego zgadzam się na to, byś do nich zaglądał i z nimi się zapoznawał.

Jeżeli pobierzesz z mojego Chomika dowolne ze zgromadzonych tutaj przeze mnie dokumentów, to pamiętaj, że do wielu z nich ma zastosowanie Polskie Prawo w zakresie ochrony praw autorskich osobistych i majątkowych. Wszystkim polecam zapoznanie się z nim, ponieważ nie znajomość prawa nie zwalnia od odpowiedzialności.

Dlatego też uprzedzam Ciebie szanowny Gościu, że zgodnie z Polskim Prawem od momentu ściągnięcia na dysk masz obowiązek je z tego dysku usunąć w ciągu 24 godzin. Ponadto uprzedzam, że wykorzystywanie ich w celach komercyjnych jest niezgodne z prawem i zabronione, o ile nie uzyskasz stosownych zgód.

Oświadczam, że nie ponoszę żadnej odpowiedzialności za niezgodne z prawem wykorzystywanie zasobów znajdujących na mojej stronie.

Jeżeli ściągniesz ode mnie dowolny materiał, to robisz to na własną odpowiedzialność!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!