Instrukcja obsługi chomikaikaikaika:

 

1. szanujcie prawa autorskie. Artyści też muszą jeść.

2. kto pyta, nie błądzi. Mój chomik ciągle rośnie, wielu rzeczy jeszcze nie zdążyłam umieścić - jeśli czegoś szukacie, warto zapytać, na pewno odpowiem.

3. bierzcie i jedzcie z tego wszyscy. Mam nadzieję, że za pomocą chomika-ikaikaika uda mi się zarazić szerszą publiczność moją miłością do pewnych zespołów, seriali i aktorów filmów.

4. komentujcie do woli, ale powstrzymajcie się proszę od wstawiania dużych obrazków/animacji. Miejcie litość jeśli nie dla moich oczu, to chociaż dla mojego łącza. (czyt.: wielkie migoczące i/lub animowane gify będą kasowane). Reklamy niezwiązane z chomikiem będą bezlitośnie kasowane.

 

Uwaga na temat darmowego transferu: bywa. Zazwyczaj na cały folder seriale, zazwyczaj 10G dziennie. Ale szybko się wyczerpuje i zdarzają się godziny, kiedy udostępniam tylko jeden serial, żeby zainteresowana/e osoba/y mogła/y go ściągnąć. Jeśli nie widzicie w folderze ikonki 'free', albo dostajecie komunikat, że wielkość pliku przekracza pozostały wolny transfer - poczekajcie. Albo napiszcie do mnie, poinformuję kiedy będę dodawać transfer, albo ustawię Was w kolejce do pojedynczego ściągania.

 

09.2014 - na powitanie dyrektora SHIELD na stanowisku, free na oba sezony Agentów Tarczy i Avengersów przy okazji też


23.11.2013 - Wszystkiego Najlepszego z okazji 50 urodzin, Doktorze! (free na wszystko, co Who)

7.02.2013 - nastał wreszcie długo wyczekiwany 19 października! Zapraszamy do Community :)

29.09.12 - Bye, bye, Ponds! Free na 7 sezon Doctora Who dla wszystkich, którzy chcą wypłakać sobie oczy.

13.01.12 - Wszystkich bezwstydnych fanów brytyjskiego Shameless zapraszam na pierwsze odcinki 9 sezonu i wolny transfer na nie

1.01.12 - Szczęśliwego Nowego Sherlocka! Nowy odcinek już dziś - zapraszam nieobeznanych do skorzystania z wolnego transferu, zobaczenia pierwszych trzech i zakochania się w geniuszu tej wersji.

4.10.11 - Drodzy przyjaciele Sary-Jane. Czeka na Was wolny transfer na ostatnie 6 odcinków Sarah-Jane Adventures, które jako ostatnie pożegnanie będą wyświetlana w ciągu najbliższych tygodni.

1.10.11 - Zapraszam na wesele. Wesele River Song :) (darmowy transfer na 6. sezon Who - nie zapomnijcie zatańczyć i pocałować panny młodej!)

20.04.11 - pamięci Elisabeth Sladen - wolny transfer na wszystkie odcinki Sarah Jane Adventures. Szerokiej drogi, stara przyjaciółko.

 

Jeśli czegoś szukacie, macie ochotę na serial, którego brak na chomiku i/lub marzy wam się wolny transfer na dany folder - pytajcie, sugerujcie,  mam syndrom złotej rybki, chętnie spełniam życzenia.