Witam i serdecznie zapraszam do chomikowania :)

 

Jako, że jestem rasowym molem książkowym, to mogę polecić głównie książki (również w formacie audio), ale powoli wrzucam swoją kolekcję filmową i muzyczną. Mam nadzieję, że znajdziesz tu coś dla siebie.

 


  

Wszelkie nowości umieszczam w jednym folderze, z którego będę je dopiero później rozkładać na odpowiednie miejsca.

(w głównym folderze zachomikowałam plik z listą wszystkich filmów i seriali, które mam, a których jeszcze nie wrzuciłam - jeśli coś Cię zainteresowało, to napisz, a postaram się wrzucić to w pierwszej kolejności)  

 


 

Zasady posegregowania plików:

 

Książki: podzielone po nazwiskach autorów (ewentualnie może się zdarzyć, ze zamiast autora będzie tytuł serii - wtedy przy nazwie folderu będzie znajdował się "+") alfabetycznie.

 

Filmy: alfabetycznie po TYTUŁACH ORYGINALNYCH (nie uwzględniając przy tym takich przedrostków jak "the" lub "le", np. film "The secret garden" będzie można znaleźć w folderze "S"). 

Jeśli filmy należą do jakiejś serii, to znajdują się one w jednym folderze.

W opisie każdego będzie znajdowała się informacja o tytule polskim, kraju i roku produkcji, reżyserze oraz ewentualnie o polskim lektorze lub napisach o ile takie będą (raczej nie można się ich spodziewać w produkcjach anglojęzycznych).

 

Muzyka: podzielone na wykonawców alfabetycznie. Jeśli danego wykonawcy mam więcej niż jedną płytę, to postaram się ustawić je według chronologii.

Pojedyncze piosenki znajdują się w folderze "Mix"  

 

Seriale będą rozkładane do folderów według tytułów oryginalnych i podzielone na poszczególne sezony.

 


 

 

W związku z różnymi okolicznościami postanowiłam zabezpieczyć swoje foldery hasłem. Znajomym hasło roześlę, jak będę miała chwilę, a jakby do kogoś nie doszło, to proszę się upominać.