Ostatnia aktualizacja

-2019.09.28-

17:02

                             

                                                                       

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ZNOWU  WRACA !

 

CZYTAJ  PISMO ŚWIĘTE

 

 

POZNAJ HISTORIĘ I PRZYSZŁOŚĆ CHRZEŚCIJAŃSTWA W KSIĄŻCE

WIELKI BÓJ


 

Historia chrześcijaństwa, zwłaszcza drugiego tysiąclecia, oparta na poważnym materiale historyczno-biblijnym. Odsłania kurtynę niewidzialnego, duchowego świata, w tym obrazy walki dobra i zła wplecione w historie ludzkości. Omawia także prorocze aspekty Pisma Świętego dotyczące czasów końca.

 

 

 

 

 

 

POBIERZ KSIĄŻKĘ 2011 ROKU

 

OBIECUJĄCA PRZYSZŁOŚĆ

Historia włącza najwyższy bieg. Trzęsienia ziemi, wybuchy wulkanów, powodzie, huragany i katastrofy pojawiają się w zasięgu naszego wzroku niczym film przewijany szybko do przodu. Dokąd zmierzamy? Jak to się wszystko skończy? Czy ktoś to wie?
Światowy kryzys finansowy, społeczeństwa przesiąknięte niemoralnością, korupcja wśród polityków, zamachy terrorystyczne, pogłoski o chwiejnych dyktatorach, którzy posiadają broń nuklearną, groźne epidemie…

Czy jest jakaś nadzieja? Tak! Jest nadzieja! Nadzieja na dziś. Nadzieja na jutro. Nadzieja dla ciebie. Nadzieja dla twoich dzieci.

 

POSŁUCHAJ LUB PRZECZYTAJ KSIĄŻKĘ

"On przychodzi - znaki nadziei"


* * * * ŚWIATOWY BESTSELER ROKU 2009! * * * *

 

Obraz przedstawiany codziennie przez media nie jest zachęcający - globalne ocieplenie, trzęsienia ziemi, huragany, niepokoje, terroryzm... Co się dzieje z naszą planetą? Czy świat znajdzie wyjście z kryzysu?
Te zatrważające zjawiska są jedynie widzialną stroną rzeczywistości. Za nimi toczy się bardziej istotna walka.

Zbliżają się epokowe wydarzenia.
Na podstawie prognoz naukowych i proroctw zawartych w Piśmie Świętym autor analizuje znaki wskazujące na zbliżanie się przełomowego wydarzenia w historii naszej cywilizacji.
Zapoznaj się z najlepszymi wieściami, jakie kiedykolwiek zostały przekazane ludzkości. Nie ma czasu do stracenia. Zacznij odczytywać znaki nadziei. Już teraz.

 

T R A N S F E R    F R E E  ! ! !

 

OBEJRZYJ FILM

KOŃCOWE WYDARZENIA

według Proroctw Biblijnych


 

 

  LICZNIK DZIAŁA OD 2011.01.08

free counters