HASŁO PODAJĘ TYLKO I WYŁĄCZNIE W WIADOMOŚCI PRYWATNEJ NA FACEBOOKU, POD ADRESEM:

https://facebook.com/BezKsiazekBezDuszy?ref=hl


NA CHOMIKU HASŁA NIE PODAJĘ.

Pod ww. adresem na FB pojawiać się będą także wszelkie informacje dotyczące aktualizacji tłumaczenia. Zachęcam do śledzenia go i bycia na bieżąco :)


2 maja 2017r. w języku angielskim, premierowo pojawi się trzecia i ostatnia część trylogii - ACOWAR - czyli A Court of Wings and Ruin. Zostanie przeze mnie przetłumaczona pod tytułem Dwór Skrzydeł i Zgliszczy i będzie udostępniana na tym chomiku.
Aloha! Witam w skromnych, pasażerskich progach!

Prosiłabym w ramach szacunku do czasu, który poświęcam na tłumaczenie o przeczytanie kilku zasad tu panujących:

Na tym chomiku zostaniecie uraczeni tłumaczeniem najnowszego tytułu autorstwa SJM - A Court of Mist and Fury.
Książka miała swoją światową premierę 3 maja 2016, na tydzień przed nią w Polsce mogliśmy już kupić poprzedzającą ją część, będącą jednocześnie pierwszym tomem serii.
 

Tłumaczenie będzie się pojawiało tak często i w takiej ilości stron, na jakie pozwoli mi czas, jaki będę mogła na nie przeznaczyć.
W związku z tym proszę o cierpliwość i NIE POPĘDZANIE mnie - robię to dla własnego użytku i w czasie wolnym i liczę na zrozumienie :)

OGROMNĄ PROŚBĄ jest także nie kopiowanie mojej pracy i NIE CHOMIKOWANIE jej.

Prawa autorskie do zamieszczanych tutaj plików posiada autor książki, a dokumenty tu dodawane stanowią promocję twórczości autora. Tłumaczenia nie służą do pozyskiwania korzyści materialnych.


PS Prosiłabym również o wyrozumiałość w kwestii poprawności tłumaczenia - nie jest ono profesjonalne. W związku z tym post scriptum pragnę również poprosić o zachowanie kultury :)

 

Dziękuję za przeczytanie powyższych zasad :)