Uwaga !!!


 

Zanim zaczniesz buszować po folderach zapoznaj się z tekstem poniżej!!!

 

Z pewnych kontrowersyjnych powodów, jeżeli jesteś związany w jakikolwiek sposób z jakimikolwiek organizacjami rządowymi lub pozarządowymi do walki z piractwem komputerowym lub jakąkolwiek inną grupą spełniającą takie funkcje, a także jeśli po prostu jesteś pracownikiem tych grup - NIE MOŻESZ przeglądać jak i ściągać żadnych plików umieszczonych w folderach!!!! Jeśli będziesz przeglądał lub ściągał zamieszczone tam pliki a nie spełniał wszystkich powyższych warunków - złamiesz międzynarodowe prawo do prywatności (Internet Privacy Act podpisany w 1995), co będzie znaczyło, że NIE MOŻESZ rościć prawa do ukarania żadnych osób lub firm które przetrzymują tu swoje pliki, nie możesz także sądownie ścigać żadnej z tych osób, włączając w to jej rodzinę, przyjaciół oraz wszystkich innych, którzy korzystali z zamieszczonych materiałów !!! Większość plików na stronie została zamieszczona jedynie w celach promocyjnych a więc zgodnie z polskim prawem ściągnięte pliki posiadające prawa autorskie można przechowywać na dysku przez 24h. Administrator tego chomiczka nie odpowiada za znajdujące się tu pliki. Jeśli chcesz pobrać pliki musisz po 24h (od momentu pobrania ich na dysk) skasować je ze swojego komputera 

UWAGA!

Pliki nie są moją własnością! Wszelkie prawa autorskie należą do ich właściwych twórców. Zamieszczam je w celach promocyjnych, a nie dla czerpania korzyści majątkowych!

UWAGA! 

Wszystkie pliki są umieszczone jedynie w celach promocyjnych. 

Zgodnie z polskim prawem od momentu ściągnięcia na dysk, należy je usunąć w ciągu 24h. Wykorzystywanie ich w celach komercyjnych jest niezgodne z prawem. Autor chomika nie ponosi żadnej odpowiedzialności za niezgodne z prawem wykorzystywanie zasobów znajdujących się na tej stronie. Ściągacie na własną odpowiedzialność!!!

UWAGA!

USTAWA z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych Art. 23. 1. Bez zezwolenia twórcy wolno nieodpłatnie korzystać z już rozpowszechnionego utworu w zakresie własnego użytku osobistego. Art. 231. Nie wymaga zezwolenia twórcy przejściowe lub incydentalne zwielokrotnianie utworów, niemające samodzielnego znaczenia gospodarczego Art. 34. Można korzystać z utworów w granicach dozwolonego użytku pod warunkiem wymienienia imienia i nazwiska twórcy oraz źródła. Podanie twórcy i źródła powinno uwzględniać istniejące możliwości. Twórcy nie przysługuje prawo do wynagrodzenia.

 

 

 

Regulamin: 

1) Pliki można ściągać jeśli ma się ich oryginał i ściągnięty plik będzie służył jako kopia zapasowa... 

2) Możesz ściągać pliki nawet jeśli nie masz oryginału pod warunkiem że po 24 godzinach zostaną one usunięte 

3) Nie ponoszę żadnej odpowiedzialności za pliki i za ich niepożądane działanie. Zgodnie z polskim prawem ściągnięte pliki posiadające prawa autorskie można przechowywać na dysku przez 24h. Administrator tego chomika nie odpowiada za znajdujące się tu pliki. Jeśli chcesz pobrać pliki musisz po 24h (od momentu pobrania ich na dysk) skasować je ze swojego komputera.

 
 
 

Wszystkie ściągnięte pliki należy usunąć z komputera przed upływem 24 godzin od pobrania. Wszystkie pliki w tym "Chomiku" zostały zamieszczone informacyjnie. Wykorzystywanie ich w celach komercyjnych jest NIEZGODNE z PRAWEM.

Właściciel "Chomika" nie ponosi żadnej odpowiedzialności za niezgodne z prawem wykorzystywanie zasobów znajdujących się w tym "Chomiku" 


1. Pliki przechowuję na własny użytek

2. Nikogo nie zmuszam do ich pobierania i kopiowania

3. Udostępniam zasoby Chomika bezinteresownie i nie mam z tego procederu żadnych korzyści

4. U mnie programy i filmy działają bez zarzutu

5. Nigdy nie roszczę żadnych pretensji do innych jeśli pobrany plik nie spełnia moich oczekiwań i tego samego oczekuję od gości mojego Chomika.