W KSIĘGARNIACH (W TYM W EMPIKU) MOŻNA ZAKUPIĆ JUŻ CZTERY MOJE KSIĄŻKI, JEST TO TRYLOGIA DANCE, SING, LOVE ORAZ PIERWSZY TOM SERII "ANIOŁ ŁEZ"

 

1. "Dance, Sing, Love. Miłosny układ" link do Empika

2. "Dance, Sing, Love. W rytmie serc" link do Empika

3. "Dance, Sing, Love. Choreografia uczuć" link do Empika

4. "Anioł łez. Podcięte skrzydła" link do Empika

5. "Anioł łez. Wiatr w skrzydłach" PREMIERA 17 STYCZNIA 2023

 

   TRYLOGIA "DANCE, SING, LOVE"                            SERIA "ANIOŁ ŁEZ"

1 2 3 

 

 

W tej chwili  fragmenty książek dostępne w ramach promocji znajdują się na moim profilu Wattpad, login LaylaWheldon:   link do profilu

 

Tutaj jest moja strona na facebooku: 

https://web.facebook.com/laylawheldon/

 

A tutaj grupa dla czytelników:

https://web.facebook.com/groups/1462338737134397/

 

Dziękuję wszystkim za wsparcie!  ♥

 

 

Opis pierwszego tomu trylogii "Dance, Sing, Love":

 

 

Livia Innocenti jest zawodową tancerką. Razem z zespołem robi show podczas koncertów i teledysków największych gwiazd muzyki.   James Sheridan jest topowym piosenkarzem, bożyszczem fanek i ulubieńcem portali plotkarskich.     Spotykają się w Rzymie w czasie wspólnego tournée po Europie. Livia szybko przekonuje się, że woda sodowa uderzyła młodemu celebrycie do głowy. Nikt jej tak nie wkurza na próbach jak arogancki i egoistyczny James. Na dodatek choreografia przewiduje kilka utworów w ich wykonaniu w duecie. Początkowo nie potrafią się dogadać i nawzajem ignorują, jednak serca nie da się oszukać, nie na dłuższą metę. Czy będzie to szczęśliwy układ? Jakie role przyjdzie im wspólnie zatańczyć w tej historii?                                                 Podążanie za głosem serca nie zawsze jest takie proste, jak się wydaje, i nie zawsze słuszne. Czasem kierowanie się rozumem jest najlepszą drogą, bo miłość, zamiast uszczęśliwiać, potrafi sprawiać ból.                                             

Zatrać się w historii pełnej pasji, pożądania, zwrotów akcji i gorących rytmów. Po prostu dance & sing & love!

 

 

 

Opis pierwszego tomu serii "Anioł łez":

 

 

Niektórzy rodzą się pod nieszczęśliwą gwiazdą i problemy same ich znajdują. Mimo to ciągle walczą, aby wzbić się w górę, wbrew wszystkiemu. Pozostali sami pakują się w kłopoty, z których z czasem coraz trudniej się wydostać i staczają się powoli po równi pochyłej. Zamach terrorystyczny w roku 2001 odebrał życie wielu ludziom. W tym rodzicom Diany Beckett. Razem ze starszym bratem znalazła się rodzinie zastępczej w Spokane. Jej nowi opiekunowie okazali się być fanatykami religijnymi i wychowywali swoich podopiecznych twardą ręką. Dziewczyna na skutek urazu psychicznego zaczęła mieć problemy z mową, przez co stała się obiektem drwin ze strony rówieśników. Diana zamknęła się w sobie i nie dopuszczała do siebie nikogo. Wszystko się zmieniło, gdy poznała Daniela, chłopaka z dobrej, szanowanej rodziny. Mówiono o nim: idealny syn, brat i wzorowy uczeń. Daniel rozbudził w Dianie nadzieję i przy nim odważyła się otworzyć na świat, zaczęła marzyć, a nawet zyskała kilku przyjaciół. Jednak młody mężczyzna skrywa mroczną tajemnicę, a jego decyzje mogą ściągnąć niebezpieczeństwo nie tylko na nią, ale także na jej bliskich.