W KSIĘGARNIACH MOŻNA ZAKUPIĆ JUŻ SZEŚĆ MOICH KSIĄŻEK:

 

1. "Dance, Sing, Love. Miłosny układ" link do Empika

2. "Dance, Sing, Love. W rytmie serc" link do Empika

3. "Dance, Sing, Love. Choreografia uczuć" link do Empika

4. "Anioł łez. Podcięte skrzydła" link do Empika

5. "Anioł łez. Wiatr w skrzydłach" link do Empika

6. "Nasze Perseidy" link do Empika

 

   TRYLOGIA "DANCE, SING, LOVE"                SERIA "ANIOŁ ŁEZ"          "NASZE PERSEIDY"

     

1 2 3   45

 

 

W tej chwili  fragmenty książek dostępne w ramach promocji znajdują się na moim profilu Wattpad, login LaylaWheldon:   link do profilu

 

Tutaj jest moja strona na facebooku: 

https://web.facebook.com/laylawheldon/

 

A tutaj grupa dla czytelników:

https://web.facebook.com/groups/1462338737134397/

 

Dziękuję wszystkim za wsparcie!  ♥

 

 

Opis pierwszego tomu trylogii "Dance, Sing, Love":

 

 

Livia Innocenti jest zawodową tancerką. Razem z zespołem robi show podczas koncertów i teledysków największych gwiazd muzyki.   James Sheridan jest topowym piosenkarzem, bożyszczem fanek i ulubieńcem portali plotkarskich.     Spotykają się w Rzymie w czasie wspólnego tournée po Europie. Livia szybko przekonuje się, że woda sodowa uderzyła młodemu celebrycie do głowy. Nikt jej tak nie wkurza na próbach jak arogancki i egoistyczny James. Na dodatek choreografia przewiduje kilka utworów w ich wykonaniu w duecie. Początkowo nie potrafią się dogadać i nawzajem ignorują, jednak serca nie da się oszukać, nie na dłuższą metę. Czy będzie to szczęśliwy układ? Jakie role przyjdzie im wspólnie zatańczyć w tej historii?                                                 Podążanie za głosem serca nie zawsze jest takie proste, jak się wydaje, i nie zawsze słuszne. Czasem kierowanie się rozumem jest najlepszą drogą, bo miłość, zamiast uszczęśliwiać, potrafi sprawiać ból.                                             

Zatrać się w historii pełnej pasji, pożądania, zwrotów akcji i gorących rytmów. Po prostu dance & sing & love!

 

 

 

Opis pierwszego tomu serii "Anioł łez":

 

 

Niektórzy rodzą się pod nieszczęśliwą gwiazdą i problemy same ich znajdują. Mimo to ciągle walczą, aby wzbić się w górę, wbrew wszystkiemu. Pozostali sami pakują się w kłopoty, z których z czasem coraz trudniej się wydostać i staczają się powoli po równi pochyłej. Zamach terrorystyczny w roku 2001 odebrał życie wielu ludziom. W tym rodzicom Diany Beckett. Razem ze starszym bratem znalazła się rodzinie zastępczej w Spokane. Jej nowi opiekunowie okazali się być fanatykami religijnymi i wychowywali swoich podopiecznych twardą ręką. Dziewczyna na skutek urazu psychicznego zaczęła mieć problemy z mową, przez co stała się obiektem drwin ze strony rówieśników. Diana zamknęła się w sobie i nie dopuszczała do siebie nikogo. Wszystko się zmieniło, gdy poznała Daniela, chłopaka z dobrej, szanowanej rodziny. Mówiono o nim: idealny syn, brat i wzorowy uczeń. Daniel rozbudził w Dianie nadzieję i przy nim odważyła się otworzyć na świat, zaczęła marzyć, a nawet zyskała kilku przyjaciół. Jednak młody mężczyzna skrywa mroczną tajemnicę, a jego decyzje mogą ściągnąć niebezpieczeństwo nie tylko na nią, ale także na jej bliskich.