CHWD tym co nas biedaków chcą zastraszyć i pozbawić reszki wolności. Niech żyje wolny internet niezależnie od portalu z którego korzystamy!!!!!!!!!!!!!!! Zapraszam Do Folderów

    Aktualizacja Folderów 04-11-2021

Niektóre pliki są złośliwie oceniane nie zwracajcie na to uwagi.Wszystkie pliki znajdujące się na tym chomiku są wyłącznie do użytku prywatnego.Pobrane z tego chomika pliki mają charakter promocyjny i powinny być usunięte z komputera w ciągu 24h.Właściciel tego chomika nie odpowiada za złe wykorzystanie plików pobranych z tego chomika.

Ustawa z dnia 4 lutego 1994r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych Art.23.1. Bez zezwolenia twórcy wolno nieodpłatnie korzystać z już rozpowszechnionego utworu w zakresie własnego użytku osobistego. Art.231 Nie wymaga zezwolenia twórcy przejściowe lub incydentalne zwielokrotnienie utworów niemające samodzielnego znaczenia gospodarczego. Z uwagi na aktywność administratora niektóre foldery mogą być puste sorry. Teraz pomału będę odbudowywał foldery. Zaglądajcie i pobierajcie. Pliki kompresuję sam. Skurwysyny usuwają pliki więc przeglądajcie częściej zanim usuną. W obecnej sytuacji nie powinno być żadnych ingerenci w pliki chomikowane  ze wzędu na  ograniczenia covid 19 i  dostępu do internetu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! i rządowe ograniczenia !!!!!!!!!!!!

 

NIECH ŻYJĄ WOLNE MEDIA. WOLNA UKRAINA !!!