Udostępniam tylko rzeczy, które nie są objęte prawami autorskimi. A tak poważnie - są tysiące książek, filmów i płyt, które są niedostępne (finansowo - albo najzwyczajniej w świecie - fizycznie) dla wielu. Stąd mój chomik. Prawie wszystko co tu jest dane - jest ogólnie dostępne w sieci. Na wszelkie "naruszenia praw autorskich" (które rozumiem - choć nie zawsze) reaguję błyskawicznie. Niektóre foldery są opatrzone hasłem - jeśli ktoś szuka "czegoś" konkretnego - pisać - nie ma problemu. Będzie tego dużo dużo więcej.

 

PS: i oczywiście pozdrowienia dla chomika Gonzoba, który dzięki jego nieświadomemu wkładowi skłonił mnie w końcu do powolnego systematyzowania swojej kolekcji filmów (których w w większości nikt i tak nie jest w stanie dostać na jakichś oryginalnych nośnikach więc ZAiKS i tego typu "pasożytnicze typy" - fuck off). Efekty wkrótce.

 

PS2: serii "Polish Jazz" za którą sporo osób mi tu dziękowało swego czasu - już nie udostępniam bo przez te kilka lat Polskie Nagrania wznowiły ją we wspaniały sposób - polecam zakup - ewentualnie przesłuchanie najpierw gdzie indziej. Osobiście pozbyłem się większości tych empetrójek zamieniając je właśnie na reedycje z Polskich Nagrań

 

Pozdrawiam