Na życzenie administracji usunięta została stara formułka (Z pewnych kontrowersyjnych powodów, jeżeli jesteś związany w jakikolwiek itd.). Znacie ją, bo jest na tysiącach chomików. A akurat ktoś przyczepił do tego, że jest u mnie...

 

 

Chomikuj jest "bezpiecznym miejscem na twoje pliki", że podczas mojej dłuższej nieobecności, bez żadnych powiadomień, usunięto folder "E-booki" ze wszystkimi podfolderami. (Ostatnie zgłoszenie rzekomych praw do jakichś 3 plików było dnia 22.10.2021, potem musieli go usunąć w całości). Nie dość, że usunięto folder z mojego chomika bez żadnego powiadomienia, to, WSZYSTKIE PLIKI (dosłownie WSZYSTKIE: moje, zachomikowane od innych, stare, nowe, do których wygasło prawo autorskie, obrazki, artykuły itd.) z tego folderu i podfolderu oznaczono symbolem @. 

DLATEGO NA WSZYSTKIE PYTANIA O PLIKI ODPOWIADAM - NIE WIEM, NIE MA, MAM TO W DUPIE!!!! Z PYTANIAMI PROSZĘ ZGŁASZAĆ SIĘ DO PLAGIATU, DRESSlER DUBLIN, LEAK ID, WARBOOK ALBO DO RESZTY ZŁODZIEI, KTÓRZY TUTAJ CENZURUJĄ, PODMIENIAJĄ, A ADMINISTRACJA STOI CAŁKOWICIE PO ICH STRONIE.