fizjoterapia,anatomia,fizykoterapia, kinezyterapia, terapia manualna, fizjologia, masaż, rehabilitacja, żywienie. Chomik ostatnio lekko pogrupowany a więc proszę szukać plików w danych podfolderach odpowiadającym ich dziedzinom:) Smacznego;p POZDRAWIAM!


 

Zanim cokolwiek ściągniesz przeczytaj:

Wszystkie pliki w tym chomiku zostały zamieszczone jedynie informacyjnie. Od momentu ściągnięcia plików na swój dysk pliki te należy usunąć w ciągu 24 godzin. Właściciel tego chomika za niezgodne z prawem wykorzystywanie plików zamieszczonych w tym chomiku nie ponosi żadnej odpowiedzialności. Materiały umieszczone są dla celów prywatnych i właściciel chomika nie ponosi odpowiedzialności za osoby które z niego korzystają. Materiały są formą zachęty do kupna oryginalnej wersji. PO ZAPOZNANIU SIĘ Z MATERIAŁAMI W WERSJI ELEKTRONICZNEJ ZAPRASZAM DO KUPOWANIA MATERIAŁÓW W WERSJI ORYGINALNEJ- WSZAK AUTORZY MUSZĄ MIEĆ FINANSE NA KOLEJNE PUBLIKACJE !!

Jeżeli ktoś posiada wiedzę, że autor danego dzieła nie zgadza się na umieszczanie materiałów - proszę o natychmiastowy kontakt.